Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zajongtok este ha elalszik a...

Zajongtok este ha elalszik a babátok? Tudtok vele egy szobában aludni?

Figyelt kérdés
Megfogadtam hogy nem kell csendben lenni,de nem igy lett. Nagyon idegesít ha este zaj van.Nappal nem.Épp ezért nem tudok vele egy szobába se aludni mert azt hallgatom vajon mire kellhet fel,vagy megmozdulni forgolódni se merek.Amugy külön szobája van ez akkor van ha nem itthon alszunk.Épp ezért nem szeretek vele rokonoknál aludni mert tudom hogy ők nincsenek csendben.Idegrohamot kapott ha nincs csend hogy szokjam le róla?
2013. márc. 26. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem zajongunk, de nem is járunk lábujjhegyen.

Az a jó, ha nem szokik hozzá a süket csöndben való alváshoz.

Velünk egy szobában, külön ágyban alszik a 4 hónapos lányunk, este szól a Tv, beszélgetünk és szex közben sem fogjuk magunkat vissza.

2013. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
Próbáld kicsit elengedni magad.Légy kicsit rugalmasabb,lazább.Tudom ,könnyű mondani.... Nálunk is külön alszik a lányunk,természetesen este sem vagyunk hangosak,viszont tökéletes csend sincsen.Sokszor alszunk nagyszülőknél,persze hogy olyankor másképp alszik de ez természetes.Babádat nem is nagyon zavarja szerintem.Legalábbis nem írtad hogy őt zavarná e:)Mindenképp próbálj változtatni mert ezzel csak a babádnak teszel rosszat.Gondolj a későbbiekre.Mi van ha majd táborba megy,vagy majd kollégiumba.Na ott aztán sosincs csend:))Ne idegeskedj feleslegesen ilyen dolgokon.Reagálj az adott pillanatban.
2013. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálunk sincs full csönd

az ő szobájában alszunk,beszélgetünk suttogva mikor ágyba bújunk,amíg meg nem addig az ajtaja nyitva vaan,hogy halljam,h a nyöszörög a cumi miatt

fokozatosan kezdj el vmi "zajt" csinálni pl laptop stb

2013. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 szobánk van összesen, a kettő egybenyitható, szóval van ajtó, de mindig ki van nyitva. A nappaliban nézünk tv-t, meg ott vagyunk egészen addig, míg nem megyünk aludni. A baba velünk, a kiságyában alszik a hálóba. Mikor letettem aludni, behallatszik a zaj a másik szobából, a fény is beszűrődik, de nem zavarja. Nappal is megy a tv, a mosógép, esetleg telefonálok, a folyosón is gyakran zajonganak, amit hallani idebent, de nem zavarja. Este picit csendesebbek vagyunk, de nincs néma csend. Esetleg először próbáld halk tv mellett altatni
2013. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó azért nincs síri csend :) Megy a tv a szobája mellett nekünk is egybenyilik de az ajtó csukva van. megy a laptop férjem mászkál stb. nem ezek zavarnak hanem az ajtó csapkodás-nyikorgás, hangos beszéd zörgés ilyenek. Pár napja anyuméknál aludtunk engem nagyon idegesítettek ezek a zajok nem is aludtam semmit.ő felkellt 2szer éjjel meg mocorgott is.
2013. márc. 27. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már válaszoltam neked, azt hiszem utolsó előtti vagyok:) 7 hós a fiam, kb. 4-5 hós koráig csak csendben aludt. Most itt van nálunk egy szerelő, a csempét szereli a fürdőben , le kell szedni és majd újra feltenni, elég hangos, de úgy alszik a fiam, mint a bunda:)
2013. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!