Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor teszitek le este 1 év...

Mikor teszitek le este 1 év körüli babátokat aludni?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, és általában ebéd után alszik már csak napközben, kb. 2 órát. Este 6-7 óra körül meg már elég fáradt, így fél 8 körül szoktam fürdetni, utána vacsi, és van hogy 8 órakor már alszik is. Anyós meg állandóan mondogatja, hogy miért kell ilyen korán fürdetni meg altatni, mert ha jön a nyár majd jól meg leszek lőve, mert ha meleg lesz csak este 8-kor lesz jó levegő mikor ki lehetne menni, ezért miért nem szoktatom hozzá hogy csak fél 10 körül fürdetem. Szerintem egy ekkora gyereknek már ágyban a helye ilyenkor. Szerintetek?
2013. márc. 24. 13:40
 1/8 anonim válasza:
Amikor a kislányom ennyi idős volt - sőt most is - őt is ilyenkor fektettem le. Egyetértek veled.
2013. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, aztán majd ha ovis lesz, akkor nem győznéd korábbi fekvésre szoktatni. Szerintem is abszolút ágyban van a helye. Mi is fél 8-kor fürdetjük, 8 körül fekszik, az már más kérdés, hogy van mikor tényleg 9 után alszik el, de van, hogy 10 perc alatt. Mondjuk nekem sajnos nagyon keveset alszik nap közben :(.
2013. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hajszálra úgy csinálom mint Te,este 8-kor már alvás.

Már 16 hós,de első perctől ez a napirend.

Azzal meg,hogy van akinek nem tetszik ne foglalkozz!

2013. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15 hós, este 7 után de max fél 8-kor alszik...nem bírja tovább,de engem ez nem zavar.Pedig van hogy 2x alszik és reggel 7 körül ébred.Ne foglalkozz anyósoddal..nálunk apu mondja mindig...van egy 8 éves fiam...ő is alszik már fél 9 körül...(mondjuk nyári szünetben nem)
2013. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam àpr. 2-àn lesz 1 èves fèl 7-kor furdik, 7-kor vacsi(tejpèp), majd kis jàtèk apàval(kèson èr haza), 9-kor szopi ezen bealszik àltalàban ès alszik reggel fèl7-7-ig. Napkozben 2-szer alszik, de.10 korul kb 30-40 percet, ebèd utàn kb 2 òràt.
2013. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is a 15 hónaposnak 8-kor ágyban a helye! Nyáron, ha úgy adódik, ez természetesen lehet 9 óra, de ez mindig tőle függ, hogy mennyire fáradt. Arról nem is beszélve, hogy nektek is szükségetek lehet a párotokkal egy kis privát, babamentes időre!

Anyóssal ne törődj, neki lehet, hogy az kényelmes, de nektek nem és te vagy az anyja!

2013. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves koráig 6-fél7kor már aludt! 13hónapos korától este 8tól! Teljesen normális dolog! Szerintem az este 10 a nem normális időpont!
2013. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kiki01 ***** válasza:
8-9 között alszik el az enyém is. Kivéve ha vendégek vannak, akkor képtelenség elaltatni, ő is partizni akar:)
2013. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!