Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hós babám náthás (folyik az...

3hós babám náthás (folyik az orra, köhög, tüsszög) de nem lázas szerintetek este kivihetem levelgőzni? Mennyi időre?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs láza akkor igen. Rosszat nem teszel vele ha sétáltok egyet míg jó idő van. Mármint nem este szerintem.
2009. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd ki a levegőre, mert a friss levegőre neki is szüksége van! Annyi időre vidd ki, mint általában szoktad, nem kell korlátozni!
2009. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És adjak rá kiskabátot és harisnyát?fél 7-7 körül vinném ki mert a párom akkor ér haza és mindig együtt megyünk ki.
2009. szept. 18. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, a mi babánk is most beteg, nem lázas, de attól még sétálunk (5.5 hónapos). Én meleg őszi nadrágot, hosszúujjú body-t és meleg kötött kabátot adok rá vagy kapucnival, vagy ha már hűvösebb van, sapkát. Meg persze zoknit :) Mondjuk ma pont nincs hideg, de este majd meglátjuk.
2009. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még inkább ki kell vinni. Jót tesz neki a friss levegő. Kidugul az orra. Szerintem ugyanúgy öltöztesd mint ahogy szoktad.
2009. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!