Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem a babám strandra...

Kivihetem a babám strandra oltás után?

Figyelt kérdés
Nem tóra, rendes strandra
2011. júl. 12. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Aznap nem vinném.
2011. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én oltás után egy-két napig sehova nem viszem, első oltása után több,mint 2 hétig beteg volt, az elég volt bőven,pedig ráadásul a védőnőnél kapott el valamit,mert egyik okos anyuka betegen hozta általános vizsgálatra a gyerekét.
2011. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy lesz-e mellékhetása az oltásnak a babánál. Semmiképpen nem vinném, lehet lázas, lehet, hogy fáj az oltás helye, lehet ezer mellékhatás, lehet semmi nem lesz, lehet, hogy aludna egy nagyot az oltás után, ezeket mindenképp várd meg, mielőtt strandra vinnéd.
2011. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végül elértem a dokit és a védőnőt is! Azt mondták, menjünk nyugodtan! Már aludt azóta 3 órát, és végülis a víz egy "enyhe" hütőfürdőnek felel meg, és a lábát is mozgatja így egy kicsit, ezt mondták.

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 12. 14:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és emlékeztető oltás volt, már kapott ilyet, nem volt semmi baj akkor se!
2011. júl. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!