Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A boci etcsokiban lehet tej?...

A boci etcsokiban lehet tej? Vagy a kakaora allergias 2,5eves lanyom? Hoemelkedes lehet allergia miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap masodjara (egymast koveto napon) kapott 3 cikk boci etcsokit.Mara kipirosodot a kis arca es a testen apro halvany pottyok vannak.Hoemelkedese is van es az orra be van dugulva(valahol olvastam, hogy orrdugulas lehet allergia miatt is). Tejre allergias a lanyom, meg tojasra. Csokit kimondottan nem kapott csak most. Gesztenyemarcit volt, hogy adtam neha neki, de tobbnyire leszedtem a csokit rola.

Lehet kakaora is allergias?

Anyukak akik csak ilyen csokit ehet a gyerekesegitsetek!Nalatok minden rendben volt?


2013. márc. 27. 06:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Olyan oviba vigyed ha ennyiféle allergiája van ahol táplálékallergiásokat is tudnak fogadni,illetve olyan csokit vegyél neki amire rá is van irva hogy még nyomokban sem tartalmaz se szoját se tejszármazékot,és nem is olyan üzembe készült ahol ilyenekel foglalkoznak.
2013. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!