Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel 2 hete a kisfiam...

Miért kel fel 2 hete a kisfiam mindennap hajnalba?

Figyelt kérdés

6 hetes kora ota átalussza az éjszakát de 2 hete mindennap felkel hajnali 4-5 között.

Tápszeres egyebkent a hozzataplalast mar elkezdtuk

Holnap lesz 5 honapos


Felkel magyaraz beszelget atfordul a hasara majd egy ora mulva vissza alszik 7ig



2013. márc. 27. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a mozgásfejlődéstől lehet vagy a fogacskáktól. Ha esetleg sír is akkor inkább a fogacskák zavarhatják.
2013. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Minden este negyed 9kor letesszük aludni ra egy oraval felsírt par masodpercre majd vissza alszik....ezt is par napja csinalja.

Mire odamenek az agyahoz mar vissza alszik.

Majd hajnalban felkel beszelget ma mondjuk kicsit nyüszögött de magatol vissza is aludt fel ora mulva...


Neztem az inyet de nem latom hogy ki akarna bujni a foga.

Nincs bedagadva neki ,nincs kifehéredve sem

2013. márc. 27. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is tápszeres, hozzátáplált és elmúlt 5 hónapos. Irigyellek, hogy eddig aludtál. Én már örülök, hogy "csak" fél 4-kor kel fel (eddig 2-3 óránként evett éjjel). Nálunk jön a foga, ezért kicsit nyűgös éjjel, felkel, rágja a cumit. 4-kor ha kell tisztába teszem, megetetem és fekszik vissza. Elmondom neki,hogy még éjszaka van, mindenki alszik, tiszta a pelusa, tele a hasa, csendben játszhat ha akar - én megyek vissza aludni. 15 perc múlva már csend van 6:30ig.
2013. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!