Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni? 1...

Mit lehet ilyenkor tenni? 1 hónapja mindennap hívogat valaki hajnalba este stb. hol lehet lenyomosztattni h kihív?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszi.!
2010. márc. 21. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Biztos valami tréfáskedvű.

Hagyjad, inkább kapcsold ki a telefont.

2010. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségen be kell jelenteni, titkosan kezelik az ügyet ők lenyomoztathatják azon a telefon vonalon, amit használsz.
2010. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
lenyomosztatni nem lehet, csak lenyomoztatni. Egyébként a rendőrség foglalkozik ilyennel, de nagy lelkesedést ne várj. Addig sosem mozdulnak, míg tettelegesség vagy erre irányuló fenyegetés nincs.
2010. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
vedd fel azt hagyd h menjen a pénz a kártyájáról
2010. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát mindig felveszem és nem szólal bele semmit, sőt 2 percig tartja.. is.
2010. márc. 21. 17:04
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Én tudod mit tennék? Ha ilyen vicces, megviccelném én is. Amikor már késő van, és tuti senki sem hív, csak majd a rejtélyes zaklató hajnalban, átirányítanám a hívást. Számnak megadnám a 107-et. :)
2010. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amikor felveszed, mondd bele neki, hogy tartsa még pár másodpercig, amíg a rendősrség beméri a hívását. Szerintem nem fog többé hívni.
2010. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentheted a rendőrségen, de ne várd, hogy valaki si foglalkozni fog veled. Azt fogják tanácsolni, hogy kapcsold ki éjszakára a telefonod, illetve ha életveszélyesen megfenyeget az illető, akkor menj vissza hozzájuk. Ne várd, hogy a kisujját is mozdítani fogja a rendőrég, komolyabb ügyekben sem tesz semmit.
2010. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szia

Nem értek egyet az utólsóval teljesen nem minden rendőrség ilyen. Tapasztalat!

Be mész a rendőrségre és zaklatásért ismeretlen tettes ellen teszel fel jelentést, megadod a számod (nekem Pannon-os volt) és a következő 72 óráig figyelték a bejővő hívásaimat fel kellet írnom hogy mikor hívott és össze vetettük, meg

2010. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Lemaradt

Meg lett a zaklató aki az exem volt nem zaklatni akart csak hallani akarta a hangomat behívták az őrsre és ott beszélgettem vele utána meg egy rendőr. Kőzőlték vele ha én nem teszek feljelentést a továbbiakban akkor is ki kell (már nem tudom milyen néven nevezett költséget) fizetnie. Ami akkor 30000 ft volt. Ez kb 8 éve történt.

2010. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!