Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babátok mennyi idős...

Anyatejes babátok mennyi idős koráig kelt éjjel enni?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos a babám 2x 3x kel éjjel szopizik és visszaalszik.
2013. márc. 27. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Én Fiam fél éves, 9-től hajnali 5ig bírja és felébred enni. Mát jó lenne ha végig aludná az éjszakát, kicsit nehezen hiszem h evésre van szüksége :) Na de mindegy, ez a dolgom, felkelek hozzá.
2013. márc. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg le nem szoktattam. :( Ez a kisfiamnál 13 hónapos korában történt meg, a kislányom 1 éves, 2-3-szor kel még éjjel. Még nem tökéltem el magam, hogy véget vessek ennek, bár már eléggé érik.
2013. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15 hós kora óta van, hogy mindig.
2013. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 hetes kora óta. Azóta este 10-től reggel fél 7 -7 ig alszik! De előtte is csak egyszer kelt.
2013. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos koráig, amíg szoptattam:)(2-4x) Aztán egyik napról a másikra átaludta.
2013. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk most 3 hós a pici, és mostanában nem kel éjjelente, csak ritkán.

viszont ez azért nem jó, mert így én sem kelek, nem fejek, és reggelre bedurran a mellem..

2013. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos és még 3-4x kel, amióta jönnek a fogacskák, van, hogy vissza sem tud aludni....anyatejes babáknál normális a más jellegű kötődés miatt, mert nem csak az éhség miatt ébred, és akkor még jön a szeparációs szorongás......
2013. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindnekinek. :)
2013. márc. 27. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!