Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price tanuló kutya,...

Fisher price tanuló kutya, labda tisztítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiamnak kinéztem a tanuló kutyát, de a labda is tetszik.

1 éves szülinapjára gondoltam, mert szerintem tetszene neki.

Viszont nem tudom hogy kéne tisztítani, mert ebben a korban azért bőven van nyáladzás :) és néha jó lenne kimosni, viszont ezt az elektronika miatt nem lehet. Hogy tisztítjátok?

Na meg úgy láttam nincs is igazán becsomagolva, tehát akárki összetapizza stb. tudom kell a kosz az immunrendszernek, de azért mégiscsak.....

szóval ötletek????


2013. márc. 27. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyál miatt még nem tisztítottam. De az én lányom eteti, szóval elég piszkos a szája. Én vizes szivaccsal szoktam letörölgetni és az szépen leszedi :)
2013. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kíváncsicska ***** válasza:
Én a tanuló kutyut és a macit is betettem a mosógépbe, persze elemek nélkül.Semmi baja nem lett, csak jó illata.Persze 30 fokon és fél órás programon, valamint 800-as centrifuga fordulaton.Jól kiszárítottam és mindkettő működik a mai napig.
2013. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SzCJudit ***** válasza:
Szia! Nekünk labdánk van, abból ki lehet venni az elektronika részét, magát a lasztit meg bevágod a mosógépbe :)
2013. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A lasztiból akkor tényleg ki lehet venni az elektronikát? Nem néztem annyira tüzetesen, de hogy lehet? Leírnád?


Hú akkor ha eteti az első válaszoló gyermeke akkor tényleg szépen nézhet ki :)

Sajnos néha jön is vissza néha a kaja, bár már nem bukik annyira a kisfiam, de ezért sem volna rossz tisztítani néha.

2013. márc. 27. 13:41
 5/10 SzCJudit ***** válasza:
Az egyik oldalon tépőzáras, innen ki tudod emelni a a műanyag szerkezetet. Ebben cseréled az elemet is, és lehet állitani a hang erősségén is. Kimosod a labdát és simán visszateszed ezt a ketyerét. Arra kell figyelni, hogy van rajta egy nyomógomb és úgy kell visszahelyezni, hogy az a labda "mosolygós arcánál" legyen, mert azt nyomva tudod változtatni a funkciókat. Húh, remélem érthetően írtam le :)
2013. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen érthető, köszi!!!! Lehet másnak is hasznos volt az infó :)


Amúgy kb miket csinál a laszti? Az üzletben ki lehet próbálni valamennyire, de úgy hallottam, ha gurul akkor is zenél stb. miket?

2013. márc. 27. 14:14
 7/10 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy mennyire tudhatja egy gyerek is kiszedni azt a tépzőzáras részből a szerkezetet?
2013. márc. 27. 14:14
 8/10 A kérdező kommentje:
biztonságos?
2013. márc. 27. 14:14
 9/10 SzCJudit ***** válasza:

2 éves a fiam, még nem próbálkozott a kiszedéssel. 3 funkció közül választhatsz:

-zenél. 4 dalt játszik

-1-10 ig tanítja a számokat

-mindenféle jópofa játékra hívó hangot ad.

Abszolút biztonságos én jó szívvel ajánlom.

2013. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom melyik legyen a kutyus vagy a labda elsőre, mert jön az 1. szülinap, de gondoltam azért mindkettőt megvenném, csak nem egyszerre. Vagy ez egyiket most a másikat később, imádja a zenélő nyomkodós dolgokat.
2013. márc. 29. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!