Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata erről a légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 18. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.

Mit szeretnél tudni?

2009. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Azt szeretném kérdezni, hogy véleményetek szerint mennyire megbízható?

Mert nagyon jól hangzik a leírása.

Nincsenek madzagok, nem mászik le róla, mert ugye ráteszed a babára.

Illetve nem-e nyomja meg a pociját?


Előre is köszi!

2009. szept. 18. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

a 2 lapos, 3 lapos -rol se mászik le mert van ható távolság

csak a régi tipusrol az 1 laposrol tud le mászni.

2009. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleinte bénáztam vele, nem mindegy, hogy hova teszed.

Illetve ha olyan pelusra rakom, ami még picit nagy (méretváltásnál), az első alkalommal bénázok mindig.

Ennek ellenére én azt mondom, jó választás volt. Főleg, mert sokat utazunk.

Egy párszor már bejelzett, sajnos egyszer pont a mi ágyunkban, meg is ijedtem, egyből átfutott az agyamon, hogy mi lett volna, ha a másikat veszem meg (kiságyba tehetőt néztem még). Ezt a történetet le is írtam itt, de megvádoltak, hogy marketing célból, így most nem írom le újból.

10,5 hónapja használjuk, az első 3 hónapban nappal is, most már csak éjjel.

Az én lányom, míg nem forgolódott, csak háton aludt. Most már hason is, de nem látom, hogy zavarná. Annyira nyomja meg kb. a bőrét, mint egy zokni, vagy mint a párna ránca az arcodat reggelre. Szóval szerintem nem kellemetlen.

Még nem szorult szervízre, de potom pénzért megjavítják, ha baja van.

5 hónapja külön szobában alszik a lányom, bébiőrön keresztül hallom a riasztást (olyan hangja van, mint egy mini autóriasztónak: "viu-viu-viu").

A rezgéstől legtöbb esetben megébred a kicsi, nekünk talán négyszer volt sípolásunk. Párszor volt elbénázás miatt is, tágra hagyott pelus + mocorgás = leesik a figyelő. De gyorsan megtanultam, hogy az esti pelenkát picit szorosabbra kell húzni, mert éjjel ürül a pocakból az étel.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, ha nem kielégítően működik (ritka), az az én ügyetlenségemnek köszönhető.

Többször mentette meg a lányom életét.

Kérdezz nyugodtan, nem tudom, hogy leírtam-e mindent.

2009. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a babára kell tenni, hanem a matraca alá.

Nekünk ilyen típus van.

Mi egy szobában alszunk a picivel. Mivel a gyermek néha olyan mélyen alszik, hogy szinte alig észrevehető a légzése, ezért egy éjszaka min.3x pittyegett, de nem riasztott. Párom előbb kapott frászt mint én és természetesen nem igazán pihente ki magát másnapra. Ezért a kicsi mai napig velünk alszik.

Egyébként amikor a baba a kiságyban aludt, többször voltam fenn és jobban aggódtam miatta.

2009. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is Respisense légzésfigyelönk van. Többször riasztott már, pedig nem volt semmi baj, csak hosszabb szünet két levegő között. Én mondjuk nem bánom, ha tévesen riaszt. A baba nem ébredt fel rá. Mi is sokat utazunk, így jó, hogy kicsi és hordozható. Amit belinkeltél az jó áron is van.

Tényleg kicsit megnyomja a bőrét, de semmi komoly, csak mint a ruha gumija. Csak éjjelre használom, nappal nincs értelme, mindig ránézek, ha alszik, 5-10 percenként. Éjjel nem cserélek pelust, így nem kell ki be kapcsolgatni.

Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz.

2009. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első babánknak 1 lapos volt, de rágta a madzagot meg sokat forgolódott. Az is riasztott, nem csak tévesen.

Jön a második baba és mindenféleképp váltani akarok.

Ezt találtam jónak, meg ezen a honlapon a legolcsóbb. :)

2009. szept. 19. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!