Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a SNUZA pelenkára csíptethető légzésfigyelőről? Kicsit elbizonytalanodtam a vásárlást illetően.

Figyelt kérdés
Tetszik, hogy kábel nélkül működik,otthon is könnyedén lehet elemet cserélni benne.De nem tudom elképzelni, hogy egy pár hónapos babát,aki már forgolódik alvás közben,vagy csak hason szeret aludni nem zavarna.Ti mit gondoltok?
2010. nov. 2. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem se kényelmes de csak egy kérdés? MINEK?


egészséges időre született babának nem kell.

2010. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha nem vennek ilyet.Nekunk nem volt legzesfigyelonk,de ha vettem volna akkor is inkabb a hagyomanyosat.
2010. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy túlaggódom a dolgot,de első baba,nagyon nehezen jött össze és viszonylag elég későn.
2010. nov. 2. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Izeg-mozog már pár hónaposan, úgy le fog jönni, ahogy illik, te meg állandóan rohangálhatsz, mert riasztani fog. Vegyél normál légzésfigyelőt, aminek az érzékelő lapjait a matrac alá beteszed. Ha kertes házban, emeletes házban laktok, akkor meg olyat vegyél, ami bébiőrrel együtt van, tehát többfunkciós.
2010. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy megvegyél ilyen marhaságot! Egészstges a gyereked, akkor nem kell! Sima légzésfigyelős bébiőr, pl Angelcare teljesen jó, aminek az ágyban vannak az érzékelői. Ha meg nincs az ágyban, ugyis veled van, ugy megfulladni nem fog.
2010. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia, szerintem fölösleges ilyenre áldozni. Ha most aggódsz gondold el, mi lesz ha véletlen besípol, és csak az elem merül? Az uncsitesóméknak volt és egyszer besípolt, a frász tört ki rajtuk, de nem történt semmi, egy légy is simán be tud zavarni. (legalább is több helyről hallottam már)
2010. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább riasszon egyszer tévesen lemerült elem miatt...
2012. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!