Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok 6-6,5 hónaposan mit...

Babátok 6-6,5 hónaposan mit eszik/evett?

Figyelt kérdés
Mit adtatok neki?Mi volt a kedvence?Pudingot lehet már nekik adni ilyen korban?
2013. márc. 28. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

mi majdnem ekkor kezdtük csak a kóstolást. banán, alma,, barack, cékla, tök, répa. attól is függ, hogy milyen pudingot, bár én még a babadesszertet sem adtam/adnám neki.

de hát, van a 2 oldal, aki a mai ajánlást követi, és nem ad ilyeneket. a másik pedig úgyis azt mondja, hogy ha az van ráírva az üvegre, hogy 5 hótól adható, akkor lehet....

2013. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi cukrost.
2013. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pannika12 válasza:
72%
Gondolom oromot akarsz neki szerezni es azert szeretnel neki valami nyalanksagot is adni:) Valoszninuleg ha ezt is ovatosan adagolod, tehat kanalankent naprol-napra novelve az adagot, kiderul, hogy hogy viseli. Bar en nem adok neki semmi ilyesmit, amig ilyen pici (az enyem is 6 honapos), pontosan azert, mert nyalanksag, es neki most nagyobb szuksege van az immunrendszer-erosito etelekre, mint a desszertekre. Igy en brokkolit, krumplit,repat,almat,papayat,avokadot,banant,kortet,barackot adok neki. Ami hihetetlenul izlett neki, az a repa-alma illetve a banan-alapu turmixok.
2013. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Répa, krumpli, sütőtök, csirkehús, máj, üveges babakaják. Alma, banán(ezt csak ritkán, mert megfogja a székletét), szilva, barack, körte, tejpép. És ha húsleves van, azt is kap.
2013. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom gyümölcsökből almát, banánt, szilvát, körtét eszik, de üveges bébiételben evett már mangót is. Zöldségfélékből evett, eszik répát, sütőtököt, krumplit, brokkolit, de már nem adok neki, mert sajnos nem szereti, cukkinit, édességként tejpépet, grízes banánt, babapudingot adok neki.
2013. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kihagytam, hogy húsfélékből mit eszik. Csirkehúst, pulykahúst, borjút is próbáltam már, de nem ette meg.
2013. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!