Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan került ki a...

Hány hónaposan került ki a babátok a babakocsi mózes részéből a dönthető sportrészbe?

Figyelt kérdés
Az enyém 5 és fél hónapos és az utóbbi napokban roppant gyorsan megunja a babakocsit, unatkozik, ha csak fekszik és nézi az eget. Amíg alszik, addig OK, de az mostanság csak egy óra, utána ébred. Gondolom még korai áttenni a döntött sportba, de akkor van esetleg valami ötletetek, hogy hogyan szórakoztassam a babát? :)
2013. márc. 6. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. Tedd át ha dönthető 160 fokig.
2013. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha telejsen dönthetö akkor átteheted, abból jobban kilát talán. és hasra is fordíthatod, majd a kupolát felmeled, bekötöd a gyerkeet és már is jobb lesz neki.


nekem elsö tavasszal volt 6 hós akkor már muszály voltam a dönthetö sportrészbe tenni.

második most 8 hós hétvége óta használjuk a sport részt, de most is döntve.

2013. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 6. 15:13
 4/4 anonim válasza:
Én is 5,5 hónaposan tettem át a fiamat a sportba, mert a mózesbe már nem akart megmaradni. Nem ültettem fel teljesen, de így is már többet látott mint eddig. Ha nem ülteted teljesen, akkor szerintem semmmi gond nincsen abból, ha most átteszed. Egyéként is csak akkor szabad felültetni teljesen, ha már magától tud ülni. (11hós)
2013. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!