Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel büntetitek 19 hónapos...

Mivel büntetitek 19 hónapos gyermeketeket ha rossz?

Figyelt kérdés
úgy értem amikor ok nélkül elkezd hisztizni vagy amikor 10 szer elmondod neki hogy az ágyon ne álljon fel és ne ugráljon de ő csak azért is.és mindegy hogy kiabálsz vagy szépen mondod.ha leteszem az ágyról és elmondom neki hogy nem szabad és hogy miért nem akkor kinevet és újra felmászik.
2013. márc. 28. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sarokba állitás és ahányszor kijön te visszavezeted!Ha az sem segit,akkor pedig az összes játékot elvenni tőle,főleg azt ami a kedvence(Ha van már olyan)!
2013. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is gondoltam a sarokba állításra.kb 5 perc szerintem elég.de arra is gondoltam hogy olyankor beviszem a szobájába és bezárom az ajtót.megmondom neki hogy ha befejezte a hisztit akkor kiengedem.a szobájába amúgy szeret lenni csak akkor nem ha be van zárva az ajtó
2013. márc. 28. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért egy 19 hónapos gyereket ne zárj még be,mert bármi baj lehet belőle.inkább a sarok.Ja meg birod azt is csinálni hogy nem veszed észre amikor megy hozzád hogy vedd fel meg ilyenek...

1-es vagyok

2013. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bekapcsolnám a bébiőrt és ez is kb 5 perc lenne.meg úgy is hallom hogy mit csinál.
2013. márc. 28. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sarokba állítom, meg nem foglalkozom a hisztivel. Így nagyon hamar abba hagyja. A ,hisztinél úgy teszek, mintha nem is hallanám.


Bezárni ekkora gyereket szerintem sem jó ötlet

2013. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom a sarokba állítást.csak az a baj hogy nagyon akaratos a kisfiam
2013. márc. 28. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mondjuk rá lehet hogy ezért elitéltek de én lehet hogy rácsapnék egy kicsit a seggére!De azt már csak akkor ha kikészit teljesen!
2013. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapos gyereket kár sarokba állítani. Sok-sok-sok türelem, 100x is elmagyarázni mit miért nem szabad. Most csinálom végig a másodikkal, az elsőnél nekem ez vált be. Ők még nem igazán értik a sarokba állítás lényegét. Milyen szinten beszél?
2013. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!