Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babámnak a baja,...

Mi lehet a babámnak a baja, ha amúgy jókedélyű, NEM sírós, hízik szépen, nappal egész jól elvan és alszik is jókat, de éjjel egyszerűen erőlködik, nyög, kalimpál?

Figyelt kérdés
Alvás közben, szopi után kb 1-2 órával és addig szenved amíg már kínjában felsír kicsit, mivel aludna is. Kakája van minden nap, büfi is van minden szopi után. Csak anyatejes és 8 hetes. Hasfájós? Mert nem sír szinte soha

2013. márc. 28. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet szelek bántják és attól nyugtalan, mert nem tud tőle pihenni. A hasfájás meg a pukik inkább estére jelentkeznek. Esetleg kipróbálhattok infacolt vagy valami hasonló terméket, ami pocakfájásra van, hátha megkönnyíti a kis pocakját.
2013. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szokja a kulvilagot, legalabb is a dokik ezzel magyarazzak, a lenyege, hogy hagyni kell, csak ha sir akkor kell megnyugtatni, 2-3 het es elmulik. Ezt mar nagyon sokan kerdeztek, mindenkinek ezt irom es eddig mar joparan visszajeleztek, hogy igazam volt. Tapasztalat, nalunk is igy volt, rohantam vele orvoshoz, az meg jot nevetett. Elso kerdese az volt hogy 6-8 het kozott van? MErt akkor semmi baja, csak szokja a kulvilagot
2013. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen hagyom, és várok a végsőkig, csak nem alszunk...se ő szegény, se mi. Kb hajnali 4-től.


Próbáltam már mindent, Infacol, Espumisan, Angol víz(most is), Kamilla-édeskömény tea (hol lebeszélnek róla, hol rá), Colief, most vettem homeopátiás szert, meg Aloe Activatort, sőt volt hogy semmit sem adtam, akkor is rossz volt. De így is.. még mindig. Most is nyekereg álmában..mint a kiskecske..nyőg! :) szegényke...pedig nemrég kakált egy jót.

2013. márc. 28. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen ismeros, nalunk is 4-kor kezdotott kb. ugy 6-ig, es mi se tudtunk aludni, ott ultem az ágya mellett, de tenyleg elmunt a 11-dik hetre
2013. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!