Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi Cosi Tobi vagy Besafe X3?

Maxi Cosi Tobi vagy Besafe X3?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul levős hányós, másfél éves fiamnak szeretnék másik ülést venni, a mostani Römer King.

Azok írjanak, akiknek szintén hányós a babájuk vagy nem szeret autózni, viszont az ülés váltás segített, és konkrétan ezek a típusok jöttek be. Köszi! :)



2013. márc. 28. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg melyiknek jobb a tesztje, gondolom nemcsak az számít hogy néz ki.

Én most adom el az enyémet 9-18kg Volt a 2,5 évesemnek kicsi a szíj ami benne van.

Most vettem egy Cybex pallas 2 fix-et 9-36 kg-ig

Ha előbb megtalálom, hogy 9-36 kg is van akkor eggyel kevesebb gyerekülést kellett volna vennem, mert ez folyamatossan alakítható attól függ mekkora a gyermek.

Ha a véleményemre vagy kíváncsi én a Maxi Cosi-t választanám.

2013. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk BeSafe van, nagyon szeretjük.

De mi a baj a Römerrel? Alacsonyan ül benne? Vagy miért akarjátok lecserélni?

2013. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

17:42-es vagyok

Most nézem, lemaradt az , hogy az én babámnak is Römer King ülése Volt, és állandóan ki akart szálni belőle meg a Maxi Cosiból is mondjuk az 1-13 kg -ig, egyiket Sem szerette .

Ebből az új ülésből meg kiszálni nem akar:)

Ja és a Römerbe többször belehányt ő is.

2013. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak azért cserélném le, mert az ülés váltástól várom a javulást. Akinek besafe-je van mindenki azt mondja, hogy kényelmesnek látja a babája számára. A tobiról meg azt olvastam, hogy viszonylag magas és jobban kilát.Ha ülésben ül minimum 2x hány, de, ha meg kiveszem, nem biztonságos....ezen örlődöm.



És a cybexnek ez a típusa dönthető?

2013. márc. 28. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen 3 fokozatban dönthető.
2013. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A BeSafe is magas, simán kilát belőle a gyerek.

Nekünk Suzuki van, amiben szinte lent ül az ember.

A gyerekülés viszont van olyan magasan, hogy jó a gyerkőcnek. Ez 4 fokozatban dönthető. De youtube-on meg is tudod nézni.

2013. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És nem zavarja a pajzs a babádat a pallasnál? Köszi! :)
2013. márc. 29. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!