Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Natúr joghurtot adhatok 7...

Natúr joghurtot adhatok 7 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet? Danone? Uzsira tippeket tudnátok adna? Általában tejpépet kap, szeretnék már variálni neki. Ezért gondoltam joghurtra gyümivel, és nem tudom mit adhatnék még.
2013. márc. 28. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
min.8 hótól, én 10től adok, és akkor is csak 1 kanálnyi javasolt. tehát főzelékbe habarásnak jó, magában még nem!
2013. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Rizs gyümölccsel ? Kisfiam nagyon szereti.
2013. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Nyugodtan adhatsz neki natúr joghurtot, ha már 4 hós korától hozzátáplálod. Az én fiam 3 éves, 3 éve minden ajánlás a 4 hós kortól hozzátáplált babának 7 hónapos korától ajánlotta a natúr joghurtot, sajtot, túrót. Akkor a védőnők is ajánlották. Ha nem tejérzékeny, akkor nyugodtan adhatsz neki joghurtot gyümölccsel, túrókrémet. Gondolom ti már húst is esztek, úgyhogy nyugodtan adj neki. 4 hós korától hozzátáplálod, egyértelmű, hogy megunta az ízeket, újítás kell már neki.

Sőt, hogy 8 hónapos korától bevezetheted neki a karalábét, karfiolt, kelkáposztát, brokkolit, sertéshúst. Ja, és ha veszel neki, mondjuk vaníliás, vagy banános krémtúrót, attól sem lesz semmi baja. Tudom cukor van benne, de ha heti 1-2-szer kap, semmi baja nem lesz.

2013. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezeket nyugodtan adhatod neki:

[link]

[link]

13-as voltam

2013. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
37%

Hát én nem adnék neki semmi bolti cuccot.

Ha meg szorulása van tőle az nem elég hogy ne adj neki?

Tönkreteszed a bélflóráját.

A danone kérlek a legsz@rabb, olvass kicsit utána, génmanipulált fos.

Házi tejet, semmi bolti fost.


Miért nem jó, ha gyümölcsöt pépesítesz, azokat variálhatod, növényi tejjel mint a rizstej, vagy zabtej...


Vaníliás krémtúró? Cukor? Művanília meg a tartósítószer..??

Figyelj már kicsit oda mit adsz szegény gyerkőcnek!!!

2013. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!