Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy felelőtlenség kicsi...

Nagy felelőtlenség kicsi babát autóban ölben szállítani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Neha mi is szallitottuk 10 perces utra, de mar nem fogom mert igazabol NAGY felelotlenseg..
2013. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon nagy.
2013. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az.

sajna sok őrült van az utakon,és sose tudhatod hogy mikor épp a parkolobol tolatsz ki,nem szalad-e beléd egy őrült.amugy szabályellenes is.

2013. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A rendőrök 30 ezer forintra büntettek meg előttem egy családot amiért a kisbaba a nő ölében utazott.
2013. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, hiszen nincs ott biztonságban.


1 barátnőm is kiveszi a babát, ha sír. mi nem, inkább sírjon, mint hogy veszélyeztessük.

2013. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az. Sose tettük, nagyon komolyan vesszük a gyerekülést. És be is kötjük Őket. Sokszor látom, hogy beültetik a gyerekeket, de be már nem kötik, mert nem mennek messzire. Ezért nagyon tudok haragudni! A biztonság legyen mindig az első!
2013. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Ha nagyon sír, én ki szoktam venni. Az ölemben megnyugszik. Nekem is fontos a biztonság, de sajnos a gyerekülés/hordozó sem 100%. A napokban is lehetett hallani egy balesetről. Másrészről pedig amikor mi voltunk kisbabák, még a biztonsági öv sem volt alapfelszereltség, nem a hordozó... és itt vagyunk.
2013. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

"Másrészről pedig amikor mi voltunk kisbabák, még a biztonsági öv sem volt alapfelszereltség, nem a hordozó... és itt vagyunk"


Uhhh, bazz, ettől mindig agybajt kapunk. Igen, ittvagyunk - te, én és még sokan. Akik meg nincsenek itt, azok meg nem tuddják már leírni. Pl. az én ovistársam se, aki 5 évesen halt meg egy autóbalesetben - a szülők az első ülésen bekötve, a másik kocsiban csak a vezető, szintén bekötve ... senkinek semmi baja sem lett, kivéve az ovistársamat, aki a hátsó ülésről kirepült a szélvédőn keresztül, végigcsúszott az aszfalton és szörnyethalt :(

2013. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Magam is bekötöm mindig, akkor a gyereket miért ne védeném attól hogy kirepüljön egy ütközésnél.
2013. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!