Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy felelőtlenség kicsi...

Nagy felelőtlenség kicsi babát autóban ölben szállítani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, ezt akartam épp kérdezni, hogy itt vagyunk, pedig nem volt gyerekülés a mi gyerekkorunkban. de volt baleseted?


nekem is 2 osztálytársam halt meg autóbalesetben!

2013. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon nagy felelőtlenségnek tartom!!! Mégis nem egy okos, művelt, normális ismerősöm van aki ugyanezt írta mint előttem író, hogy dehát annyira sír és olyankor csak cicin nyugszik meg úgyhogy út közben kiveszem és megszoptatom.....

Mert hogy milyen kínzás az hogy hagyom sírni. Még korábban mentem valahová barátnőmékkel, én vezettem. A lányom hátul volt a hordiban nem volt jó napja amúgy sem, ordítani kezdett. Megálltunk, kiszálltam, kivettem, levettem róla egy réteg ruhát adtam neki inni, megigazítottam a ruháját majd visszatettem mert haladnunk kellett. Természetesen még ordított egy sort. Barátnőm meg sápítozott mellettem hogy szegény gyerek lelki sérült lesz mert azt érzi nem foglalkozunk vele, persze a lányom megérezte a rá irányuló figyelmet, tényleg jól rákezdett de ilyen hisztisen vergődve.

Barátnőm ki akarta venni az ülésből mondván hogy ne ordítson szegény, szigorúan megtiltottam és még én voltam a szívtelen anya-...(bnőm nem tud vezetni tehát az nem lett volna megoldás hogy én hátra ülök a gyerekhez mondjuk).

2013. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hatalmas felelőtlenség.Ha nagyon sír,és már nem bírom,akkor inkább félreállok,megnézem mi a baj,megnyugtatom,aztán megyünk tovább.És igy tudom ,hogy biztonságban van.A sírásba nem fog bele halni,de abba lehet hogy igen,ha nincs bekötve.
2013. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az.

A kicsit is, a nagyot is csak ülésben szállítjuk. Bekötve.

Sok ôrült van az utakon. Gyereknek pedig ülés nélkül baleset esetén esélye sincs.

Éppen ezért nálunk az ülések nem a bírság elkerülése miatt vannak

Maximálisan jó ülések, kiváló tesztekkel.

Ha a baba sír, meg kell állni. Kivenni, pihenni picit. De indulás elôtt újra bekötni. Mert a balesetben mindig a vétlen kocsi sérül jobban... és rengeteg felelôtlen, agresszív állatnak van autója. Sajnos

2013. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, hatalmas felelőtlenség. Akinek meg, aki azt írta, hogy régebben még biztonsági öv sem volt az autóban, annak: a mai autók sem olyanok, mint a régiek alias nem csak 100-al tudnak menni...
2013. okt. 14. 19:45
 16/16 anonim ***** válasza:

túl sok autó van az utakon (nem úgy, mint 30 évvel ezelőtt, akkor ez a módszer még megfelelt) én nem kockáztatnék.

nálunk is néha balhézik a kisfickó, 10 hós, és néha úgy dönt, ő nem akar már az ülésében ülni, de én azt mondom "szelávi" :) neki persze konkrétan azt mondom, hogy bizony még pár évig ilyen ülésfélében kell kocsikáznia, szokja csak szépen, ebből nem engedhetünk.

amikor pici volt, és mondjuk megéhezett, ölelésre vágyott, mi inkább félreálltunk, úgy szoptattam csak meg. ha nem tudtunk megállni, akkor volt azért bömbizés...

a legfontosabb utazás közben a biztonság...

nekünk két hordozónk, és két kocsink van, az egyik hordozó otthon van, másik az én kocsimban, de ha a párom kocsijával megyünk, az enyémből átrakom. ha véletlen ott marad nála, akkor a lakásban van egy tartalék.

így nincs olyan, hogy ne legyen hordozó.

2014. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!