Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt neki, ha a bébikompban...

Árt neki, ha a bébikompban van, ha még nem tud ülni se?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, mindenhol sír, csak a bébikompban nem, de nem merem benne hagyni. 5 hónapos, nem ér le a lába sem, így nagyon ártana neki? :(
2013. márc. 29. 14:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nem jó a bébikomp, főleg nem ülni önállóan nem tudó babának.

Sok sírásra esetleg próbáld meg a Viburcol kúpot (esetleg orvossal konzultálva Sedatif PC), vagy a babahintát, amibe fektetve bele tudod tenni, esetleg hordozó, ami helyes lábtartást biztosít.

Amúgy ki kéne deríteni a sírás okát, akkor könnyebb lenne megoldást találni. Hasfájás, fogzás, front, bármi lehet.

2013. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
79% jól elintézted, hogy töröljenek egy több ezer válaszos kérdést, gratulálok! Nem tudom honnan vetted, hogy nem próbáltam kideríteni az okát, csak tudod amikor már egy órája sír a babád, és már semmi ötleted nincs, csak szeretnéd ha abbahagyná, eszedbe jut minden. Nem azért, hogy végre elhallgattassam, hanem azért, hogy Ő ne sírjon, NEKI ne legyen rossz. Azért kérdeztem, hogy ne csináljak hülyeséget, de köszi, hogy elítélsz mielőtt bármit is tettem volna. Annyira elszomorodok ilyenkor, ha az ember kérdez az a baj, ha nem akkor meg az.
2013. márc. 29. 16:04
 13/28 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy ha problémád van, akkor itt háborodj fel, vagy írj privit, küldj el a francba, ha nem tetszik valami, de ez GERINCTELENSÉG, hogy a hátam mögött felrakod a kérdésemet egy úgynevezett "szégyenfalra", hogy na most majd jól kiröhögjük ezt a szerencsétlent!
2013. márc. 29. 16:07
 14/28 anonim ***** válasza:
Én sosem raknám a gyerekemet bébikompba! Ártalmas a babák gerincére, így is eljutnak mindenhova, így szerintem majd később kezd el a babád kúszni, mászni! Én nem tenném bele a helyedbe! Jó dolog, persze, de itt a fejlődést kell nézni!
2013. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

79% jól elintézted, hogy töröljenek egy több ezer válaszos kérdést, gratulálok!-milyen kérdésről beszélsz??nem miattam törölték...


Nem tudom honnan vetted, hogy nem próbáltam kideríteni az okát, csak tudod amikor már egy órája sír a babád, és már semmi ötleted nincs, csak szeretnéd ha abbahagyná, eszedbe jut minden. Nem azért, hogy végre elhallgattassam, hanem azért, hogy Ő ne sírjon, NEKI ne legyen rossz.-igy is rossz neki


Azért kérdeztem, hogy ne csináljak hülyeséget, de köszi, hogy elítélsz mielőtt bármit is tettem volna. Annyira elszomorodok ilyenkor, ha az ember kérdez az a baj, ha nem akkor meg az.-nem itéltelek el,én normálisan válaszoltam..


Te támadsz most mert egy másik kérdést töröltek,ez nem az én hibám.

2013. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"79% jól elintézted, hogy töröljenek egy több ezer válaszos kérdést, gratulálok!"


"de ez GERINCTELENSÉG, hogy a hátam mögött felrakod a kérdésemet egy úgynevezett "szégyenfalra", hogy na most majd jól kiröhögjük ezt a szerencsétlent!"


Szóval te is olvastad és röhögtél más hülyeségén, de mikkor te felkerültél egyszerre gerinctelen lett. Csak egy kicsit ellentmondásos, és a válaszodból inkább az jön le, hogy te törölteted ki. Csak egy költői kérdést, miért nem zavart régen, amíg csak olvastad?

2013. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Igen,biztos olvasta a kérdést,ha azonnal tudta h törölték...én nem esnék kétségbe ha felkerülnék oda(már ugy se lehet) legalább rájönnék micsoda baromságot kérdeztem.
2013. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%
Tudod Te, hány kérdést feltettek már ahhoz a kérdéshez és mégsem töröltette senki. Nem kell ostobaságokat kérdezni és nem kerültél volna oda. Ha meg ennyire nem tudsz logikusan gondolkozni, hogy rájöjj, persze hogy káros a bébikomp, akkor bírni kellene a kritikát.
2013. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem olvastam azt a kérdést, ide linkelte be valaki, hogy kitették oda. Csak, hogy azt is töröltette valaki. Sajnálom, ha nem te voltál, de te tetted ki oda, így még mindig ugyanaz a véleményem.
2013. márc. 29. 19:16
 20/28 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ha akkora baromságot kérdeztem, miért kaptam NORMÁLIS válaszokat is? De jó, legyen. Inkább kérdezek hülyeséget, mint hogy hülyeséget CSINÁLJAK.
2013. márc. 29. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!