Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy kezdtétek a hozzátáplá...

Ti hogy kezdtétek a hozzátáplálást, ha a baba még nem tudott ülni?

Figyelt kérdés
Hogyan etettétek meg pürékkel pl? Mondjuk ha 4 hónaposan kezdtétek a hozzátáplálást de csak 8 hónaposan tudott ülni magától, akkor azt a 4 hónapot hogyan csináltátok végig?
2013. márc. 25. 03:16
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
Fogtam az ölemben ,vagy beletettem addig a hordozóba.
2013. márc. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hordozóban általában!
2013. márc. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan etetőszéket vettem, ami akár újszülött kortól is használható.
2013. márc. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vettem volna olyan etetőszékket ami dőnthető csak nekem túl drága :( Amugy hordozoban, de én imdtam az őlemben is etetni. Mi pont most kezdtük az etetőszéket. 7 hónapos :)
2013. márc. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak azért kérdezem mert azt olvastam, hogy semmilyen körülmények között sem szabad ültetni a babát egészen addig, amíg magától fel nem ül, még hordozóban sem, ha az autó kívül akarjuk használni. Nekem ez egy kicsit vaskalaposság, hiszen ösztönösen ültetjük a babát vagy az ölünkbe, vagy a karunkba (szerintem) és hát fekve nem igazán lehet etetni... Még a D vitamin beadásához is megemelem egy kicsit, nehogy félre nyeljen.

A kérdésemhez az is hozzátartozik, hogy hogyan adtátok neki az első finomságot: kanálból, cumisüvegből, vagy pohárból?

2013. márc. 25. 06:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, ha már hozzátáplálás, akkor kanál. Valószínűleg pepecselősebb, és nagyobb "járulékos veszteséggel" jár, mint a cumisüveg, de szerintem jobb, ha rögtön ahhoz is hozzászokik, hogy a szilárdabb ételt már kanállal esszük - babám nagyon élvezi, már ő is próbálgatja betologatni a szájába a kanalat :)


Az eredeti kérdésre is válaszolva: hordozóban vagy pihenőszékben etetem.

2013. márc. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dönthető etetőszékben, és kis kanállal etettem.

Az, hogy nem szabad ültetni, arra vonatkozik, hogy az ágyában ne ültesd fel, körbepolcikolva, amíg nem tud ülni magától.

2013. márc. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen ez az ültetés az erőltetre mondodtt nem a hordozoba meg a kézre :) Cumis üvegből nem szabad mert hozzá szokik és az istenért nem fog kanálal enni, a pohárol meg nem is halottam de el sem tudom képzelni persze hogy kanálal kel! :)
2013. márc. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hordozoba etettem es kanallal. Eleinte picit koszos lesz minden :) -nalunk legalabbis..- de hamar megtanulnak szepen enni.
2013. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pihenőszékben etettem 6 hónapos koráig, utána felült már magától úgyhogy ment az etetőszékbe. A dönthetős szerintem baromi drága és nem tud annyival többet, és még a konyhámba se fért volna el :)
2013. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!