Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt neki, ha a bébikompban...

Árt neki, ha a bébikompban van, ha még nem tud ülni se?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, mindenhol sír, csak a bébikompban nem, de nem merem benne hagyni. 5 hónapos, nem ér le a lába sem, így nagyon ártana neki? :(
2013. márc. 29. 14:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Nem olvastam azt a kérdést, ide linkelte be valaki, hogy kitették oda. Csak, hogy azt is töröltette valaki. Sajnálom, ha nem te voltál, de te tetted ki oda, így még mindig ugyanaz a véleményem."

na most buktál le hogy olvastad,hisz IDE senki nem linkelte be,vagyis én nem láttam/látom!!!ha meg nem olvastad akkor honnan tudtad rögtön hogy töröltették?vagy miért fájt neked ha nem olvastad?

2013. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy IDE belinkelték azt a kérdést, csak ezt a kommentet is törölték ITT, meg az enyémet is, amit utána írtam ITT.
2013. márc. 29. 19:59
 23/28 A kérdező kommentje:
Majd miután elolvastam, hogy oda kitették a kérdést, oda is írtam, de azt is törölték, majd a kérdést is, majd az ittenieket is.
2013. márc. 29. 20:00
 24/28 anonim ***** válasza:

/#21-es: be volt linkelve, én is láttam /de szerintem ne bántsátok egymást, béke.

Én ha lehet visszatérnék:

szóval az egészséges kisgyereknek az a jó, ha magától csinálja a mozgásokat: forog, kúszik, gurul, mászik, áll,ül(ez sokszor az állás után van meg, az egyensúlyi helyzet nehezebb) megy. Nekünk a lehetőséget kell ehhez biztosítani. Ő meg szépen fejlődik és csinálja, amit kell, akkor, amikor ő akarja. Jobban tudja, mikor mit, mert közben alakul, fejlődik az izom-ín-szalag-csont-agy-idegrendszer -minden!!. Pl. a négykézláb "kutyázás "is fontos a ritmus kialakulása, a járás előkészítése szempontjából. Fontos, hogy minden meglegyen, ha kimarad sokszor gyógytornával pótolni kell évek múlva. De ahogy a magzatnak sem kellett mondani, hogy fejlődjön, csak a nyugodt, védett helyet és táplálékot kellett biztosítani, itt sem kell mást, védettséget, kedvességet,szeretetet -elég sokáig- 6-7 évig- a fogváltásig, az iskoláig. Dúdoljál, énekeljél neki, ha nyugtalan, figyeld csak meg, hogy érdekli, figyel, örül, megnyugszik.

2013. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem akartam használni a bébikompot később sem, csak kaptuk a barátainktól, és hát már semmit nem tudtam kitalálni, beleraktam egy kicsit, kb fél percet. Ott nem sírt, vigyorgott, nyomkodta a gombokat, de ki is vettem, hátha árt neki egy pár perc is. Majd megkaptam a normális válaszokat, és nem tettem bele vissza. Erre nekem ugranak, hogy milyen szar anya vagyok, meg hazudok is.
2013. márc. 29. 21:02
 26/28 anonim ***** válasza:
nekem mindkét gyermekem használta a babykompot kb 6 hós koruktól,persze nem állandóan abba voltak,és semmi bajuk nincs pedig már elég nagyok,ha annyira káros akkor nem is lehetne forgalmazni erre nem gondoltatok? de ez csak az én véleményem mindenki maga dönti el hogy neki és a babának mi a jó :)
2013. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon sajnállak hogy pár válaszoló így neked esett.Én is tudom milyen rossz mikor csak sír és nem tudod mitől.De amíg ülni nem tud szerintem se tedd kompba.Nálunk az adamo hinta jött be.Amúgy nem értem ezt a sok kötözködős nőt ezen az oldalon!Szegény kérdező nem olyan buta kérdést tett fel mint egy két tini,ti meg ugrotok neki.Na mindegy,hisz tudjuk ahol 2nél több nő van ott veszekedés mindíg kialakul.Nyugodtan szóljatok meg a kiírásomért,nem érdekel :-) csak a kérdezőt sajnáltam meg!
2013. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia! A helyedben nem tenném bébikompba, amíg nem ül, de tudom, hogy milyen az, amikor nem tudsz semmit csinálni, mert sír a baba. Egyik barátnőm csak azért teszi bele a gyerekét a kompba, hogy ellegyen, mert különben semmit nem tudna megcsinálni otthon.
2013. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!