Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól lehet folyamatos...

Fogzástól lehet folyamatos hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Kislányomnak tegnap déltől van hőemelkedése: 37,8 37,4 37,3 ma pedig 37,8 37,0 Folyamatosan lehet a fogzástól? Eléggé dagadt az ínye, egyebet nem látok rajta. Eszik, iszik, kedve viszonylag jó, csak sírósabb. Ma el akarjuk vinni az ügyeletre ha továbbra is fennáll a hőemelkedés, csak nem tudom, nem fognak-e ránk csúnyán nézni, hogy hőemelkedéssel bevisszük..... Mennyi ideig tarthat a fogtól?
2009. szept. 19. 12:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt: 16 hónapos.
2009. szept. 19. 12:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a fogától, ez végbélbe mért hő és levontad az 0,5. Én nem vinném az ügyeletre nehogy összeszedjen valamit adj neki Cebion cseppet lázcsillapitót nem kell csak ha 38 felé megy. Én így csinálnám. 2 gyermekes anyuka
2009. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, levontam már a 0,5 fokot. Köszi a választ. Csak úgy aggódunk, mert semmi más tünet nincs. Legalább az orra folyna, akkor tudnám, hogy mi ez, de így? Lehet komolyabb is? Tudom paranoiás vagyok, de ez van.... :)
2009. szept. 19. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Várd meg szerintem a hétfőt és add a cebion cseppet neki. De felhívhatod a védőnőt is persze ha rendes. Én annak idején 7 éve az első gyereknél még az ügyeletet is felhívtam és tanácsot kértem mert a gyereko. nem értem el én is paranoiás voltam meg néha most is vagyok :-))

Az első voltam.

2009. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod. Végül nem visszük az ügyeletre, hanem kijönnek, mert felment neki 38,5-re (ez már a rendes hő). Így kihívtuk. Most várjuk. Kapott kúpot is. Erre már nem hinném, hogy a foga miatt, majd meglátjuk.
2009. szept. 19. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Óóó remélem semmi komoly baja nem lesz a csöppségnek!!!

Jobbulást Nektek!!!!

2009. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, egyelőre még sajna lázas. :(
2009. szept. 19. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt az ügyelet mit mondtak?
2009. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, volt az ügyeletes orvos, sajnos előtte már felment a láza 38,5-ig. Valójában nem látott semmit, nem piros a torka, nincs megfázva, nem folyik az orra, tüdeje tiszta, úgyhogy annyit mondott,hogy jelenleg csak a lázat csillapítsuk, de ennek el kell múlnia hétfőig mindenképp. Ő nem tartja kizártnak, hogy a 3 hete megkapott 15 hónapos MMR-oltástól lázasodhatott be, mert kb. 20-21 nappal később még jelentkezhet ilyen mellékhatás. Hétfőn mindenképpen elvisszük a saját gyerekorvosunkhoz, reméljük ott többet tudunk. Most estére úgy sikerült elaltatni, hogy éppen csak hőemelkedése volt.

Köszi az érdeklődést és a választ!

2009. szept. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!