Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos hőemelkedés. Mitől...

Folyamatos hőemelkedés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jan.19-én 1 napig láza volt a lányomnak. Utána 5,5 hétig hőemelkedés, de csak alacsony, popiban 37,5-37,9 között. Utána 1,5 hétig taknya-nyála egybefolyt, nem volt hőemelkedés. Amikor ez elmúlt, visszajött a 37,5-37,9. Szombat vasárnap láza volt (38,6, 39,1). Vasárnap bementünk a Madarászba, mert az már kiderült a 2 hónap alatt, hogy nincs védekező fehérjéje, így láz esetén mennünk kell a hematológiára. Semmit nem találtak nála, hazaengedtek. A védekező fehérje hiányától nem lehet hőemelkedés. Más baja meg nincs. Jól eszik, jó a hangulata. Mi lehet? Jövő héten lesz 1 éves.
2010. márc. 25. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. A doki szerint ez előfordul néha, hogy eltolódik az alaphőmérséklet.
2010. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor van tartós hőemelkedés, amimkor foga jön a kislányomnak, nem tudom ez mennyire lehet éppen aktuális.
2010. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most éppen aktuális a fog, de csak 1 hete. Előtte nem olt fogzás.


Ha az alaphőmérséklet magasabb (erre is gondoltunk már a dokival), attól nem kéne belázasodnia. Meg akkor a megfázás alatt nem ment volt le normális szintre. Ez is fura, hogy megfázáskor normális, egészséges állapotban meg nem. Ápr.6-án megyünk a Lászlóba, hátha ott mondanak valamit. Ha ott is mindent rendben találnak, akkor beletörődök, hogy ez van.

2010. márc. 25. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fogzás miatt...igaz nem is látom,h jönne neki :( de az orvos szerint igen..már 3 napja lázas...39 környékén van szinte mindig..
2010. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...Eddig szinte minden fogánál ez volt..7 van már neki..
2010. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nálunk is ez lesz a megoldás. Csak hát a fogzás előtt már 1,5 hónapig hőemelkedés lenne? Nem tudom.
2010. márc. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!