Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babán pocija eléggé...

4 hetes babán pocija eléggé érzékeny, ha véletlenül olyat eszem akkor másnap görcsöl, már nem merek szinte semmit enni-inni mert félek hogy görcsizni fog neki?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a K betűs zöldségek,körte,szőlő,szénsavas dolgok,tejet ne nagyon szerepeltessek az étlapon,de ezen kívül van még valami amivel vigyázni kell?
2009. szept. 19. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel igy voltam én is,aztán egy ismerősöm javasolta a kicsinek adjak ilyenkor espumisan cseppeket.Tényleg sokat segitett!Amit nagyon nagyon nem birt,azt elhagytam az étrendemből:pl:cseresznye,borsó.

Próbáld ki,hátha nektek is segiteni fog!Nem az előirás szerinti adagot adtam,hanem csak a felét és igy is jó volt.

2009. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Babája válogatja.

Én semmi mást nem ettem, mint krumplifőzeléket hússal, meg húslevest, mást jóformán nem... untam , ne mondom, és vártam, hogy vége legyen..

Én nem ettem semmi gyümölcsöt sem, viszont ettem joghurtot néha. K betűst semmiképp, tejet sem, engem pl még a hagyma fúj nagyon.

Szóval ki kell tapasztalni, kinek mitől nincs baja.

2009. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

K betűsökön kívül általában a hüvelyesek (bab, borsó, lencse...) puffasztanak. Én pl nem ehettem lecsót, a paprikától begörcsölt a kisfiam, alig fűszerezett milánóitól szintén, gondolom a paradicsom miatt. Nem ehettem nyersen sem uborkát, paradicsomot, paprikát, brokkolit. Tejet kerültem én is, szénsavas és koffein tartalmú dolgokat is. Fasírtban a minimális fokhagyma is görcshöz vezetett nálunk.


Szóval úgy voltam, mint te. Szinte csak burgonyán, tésztaféléken, húsokon (natúr) és leveseken éltem.

Pocakfájásra jó az Infacol, Espumisan, Gripe Water, gyógyszertári (papaverines) görcsoldó... kinek mi válik be!


Kitartás! Lesz ez jobb is! Nekünk már 3 hónapos korában megszűnt a hasfájása... igaz akkor fogyott el a tejem is.

Fel a fejjel!

2009. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg édesköménylevest enni gyakran. Sokat segít. Én mellette ittam kömény és kamillateát is. Ez átmegy az anyatejbe és úgy fejti ki hatását.
2009. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is alig ettem zöldséget, másképp nem tudtam megoldani, igy is folyton fel voltam puffadva bármitől. Nekünk a zöldborsó volt a legkritikusabb, de a friss saláta, K betűsek, brokkoli, paprika, szőlő is felejtő... Tej helyett szójatejet ittam, főzve nem ettem semmi nagyon tejeset... De aztán szerencsére kinövik a hasfájást. Nekünk a masszirozás és a Gripe Water segitett leginkább. Sok sikert!
2009. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Aranyosak vagytok! :)
2009. szept. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!