Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukáka dm-es midi...

Fiús anyukáka dm-es midi pelus másnak sem vált be? Amikor leveszem ròla tiszta pisicseppes a kisfiam.

Figyelt kérdés
A ppers active babyvel folyamatosan kakibaleset van. A premium care jó de az àra is. A sleep and play milyen? Vagy mit ajànlotok?

2013. márc. 29. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még sosem tapasztaltam pisicseppet a dm-es pelenkánál, én nagyon szeretem.

a sleep &play sz@r, mert nem gumis a dereka!!!!

nehogy megvedd.

csak a 2-es méretig gumis, utána már nem, gondolom azért, hogy vedd meg a drágább gumisat :)


Mennyi időközönként cseréled? Én kb 3-4 óránként, és nem pisicseppes, mindent magába szív.

2013. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem sokan annyira dicsérik azt a dm-est nekem egyik gyerekemnél se jött be úgy van ahogy írod tiszta pisi lett hamar a gyerek, vagyis nem szívta fel rendesen vagy nem tudom.Az anyaga-dereka merev, és még ronda is (bár ez zavar a legkevésbé).

Nekünk mondjuk a zöld pampers bejött, a tescós zöldet is szeretem, illetve az aldisat.

De most épp 2 zacsi happyt használunk teljesen jó az is és marha olcsó volt.

2013. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hú, a dm-es pelustól én is köpködtem egy időben. Én nagyon szeretem a dm-es termékeket, de a pelenka eddig nem jött be. Egyszer hasmenés után volt a kisfiam, és pár napig nagyon sok folyadékot kellett innia, és nekünk pont akkor volt ilyen pelenkánk. Hiába cseréletem szinte óránként, kőkemény golyócskákká állt össze a pisit felszívó anyag a lába között. Na, utána sokáig nem vettem. Most, hogy kg, gondoltam megint kipróbálom. Most az 5+ -os van, és az nagyon szuper, tetszik, jól körbeéri, sokat felszív, és az előző gondoknak nyoma sincs.
2013. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most 13 kg-bocs, kimaradt a szám.
2013. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én szinte az összes pelust pelust próbáltam

-pamperst az első fiamnál használtam 1 évig szupi volt,de valamit váltottak rajta így hamar átázik

-dm-es nekünk nem jön be

- sleep and play darabos lesz átázik

-gagyi pelus kiütés

-libero most szupi megvagyok vele elégedve dm-be veszem 25 -os jokerrel plusz végösszegi így elég jó árra van

2013. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is gyakran cserèlem.3 òránkènt.Mèg jò, hogy èjszakára a premium care-t adom rà. Köszönöm a vàlaszokat
2013. márc. 29. 21:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Leteszteltem öket egy fèl deci vízzel. 5 perc utàn az eredmèny: dm vìzes lett a pzs amit rànyomtam.Active baby: egy pici pötty lett csak. Premium care: semmi. Amùgy az is lehet csak fiùknak nem jò a kis locsolòcső miatt.
2013. márc. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!