Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a babák látják a...

Szerintetek a babák látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
kisfiam mindig felfelé néz és nyújtja a kis kezeit mintha azt akarná hogy valaki vegye fel.de nincs ott senki!értitek mire gondolok?szerintetek van ilyen?
2013. márc. 29. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem.
2013. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem látják! Ez csak egy babona! A babák minden árnyékot figyelnek, vagy éppen a kezecskéiket nézegetik. Lehet, hogy valóban azt akarja, hogy vedd fel, de lehet, hogy csak élvezi, hogy tudja nyújtogatni a kezét.
2013. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Van olyan, amit ők látnak, mi pedig nem. Hogy konkrétan mik ezek, azt nem tudom.

De mikor pici baba volt a fiúnk, akkor megfigyeltük, hogy pl. vele szembe voltunk mindketten a férjemmel és elnézett mellettünk és odamosolygott, ahol senki nem volt. A függönyhöz pedig külön élmények fűződnek. Bármikor nyugtalan volt, odavittük a függönyhöz és sokszor attól nyugodott meg, illetve a függönynek gagyarászott. Mintha lett volna ott valaki.

És hasonlókat a családunkban lévő más szülőktől is hallottunk, hogy az ő gyerekeik is csináltak hasonlókat.

2013. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Én annak idején odanyújtottam valakinek mosolyogva a cumis üveget és anyuék nem láttak ott senkit, de én ezek szerint biztos! Anyu mesélte ezt!
2013. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
látják,volt már hasonló kérdés,akkor linkeltem is egy történetet.A lányom is látott már egy bácsit a sarokban.
2013. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Múlthéten a 2éves lányom hívott valakit be a konyhából(fiam és én bent voltunk, senki más nem volt a lakásban), majd lekesen mondta bácsi jön már...

Hogy mit láthatott...

2013. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
vmit látnak, amit mi nem. mindkét gyerekemnél tapasztaltam ezt
2013. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%
Élénk a fantáziájuk,ennyi..
2013. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

1 éves kora körül, altatásnál a kislányom mindíg a szobánk egy pontja felé nézett, és mosolygott közben. Előfordult, hogy integetett is. Ha kérdeztem, kinek integet, a válasz mindíg vagy az volt hogy a papának, vagy a mamának...

Én hiszek benne.

2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Alig kétéves volt a lányunk, amikor öltöztetés közben vígan mosolygott az üres falra. Kérdeztem, mit nézel, mondta, ott a bácsi. :O Fogalmam sincs, mit láthatott, de ilyen bácsis eset volt még egy, aztán azóta sem, és nem is emlékszik, hogy valaha is látott volna bármi furát. Most hétéves. :)
2013. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!