Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nálatok is borul...

Anyukák! Nálatok is borul minden ha családlátogatòba mentek?

Figyelt kérdés
Tegnap làtogatòban voltunk párom szüleinél. Kisfiam nagyon bealudt igy nem siettünk haza. 8 körül szokott pancsizni aztàn cici és alvàs. Este fél 8- kor aludt be. Hazaértünk 10 körül nem pancsizott csak pizsi cici és szunya. Ébredt 3-kor enni ami rendben is akkor szokott majd 5 30- kor. Normàl esetben7 - ig simàn alszik, de ma fél 6-tòl fent vagyunk.Ez mâsnàl is igy van?Jobb ha hazajövünk este időbwn?

2013. márc. 30. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megfürdettem volna, szerintem ettől borult az egész. Nem az időpont a lényeg, hanem a sorrend. Fürdés, evés, alvás. Ha ez meg van, akkor tudja, hogy megint az éjszaka jön. Ha kihagyod a fürdést, borulhat az egész. Bár aztán ki tudja, hogy amúgy sem ébredt volna e fel.
2013. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor a lányom kimerült, sokkal rosszabbul alszik, mint egyébként. Mondjuk ha kimarad az ebéd utáni alvás, akkor este elalszik időben, de sokszor ébred, rosszul alszik, és reggel is korán kel.

De szerintem 1-2 alkalomtól nem lesz baja, ennyi belefér.

2013. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Rólam mesélték, hogy fél évesen vittek el az egyik nagymamámhoz. 2-3 napot voltunk ott, nem voltam hajlandó szopni, gyakorlatilag éheztem, mert anyám nem készült semmivel, fel sem merült benne, hogy ilyen előfordulhat.


Mire hazaértünk, ismét szoptam volna, csak addigra nem volt teje.


Mondjuk semmi bajom nem lett, egészséges felnőtt vagyok.

2013. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, általában nálunk is. De szerencsére nem nyűgös, csak kicsit változik hogy mikor alszik. Engem nem zavar.


Ha viszont nyűgös is, akkor legközelebb maradjatok a napirendjénél :-)

2013. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nyűgös szegénykém:(Akkor a húsvéti családlátogatásokat is így szervezem.

2013. márc. 30. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 éven aluli gyereknél igyekeztem a napirendje szerint szervezni a programot.
2013. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!