Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos gyermekkel hova...

20 hónapos gyermekkel hova mennétek/mentek húsvétkor?

Figyelt kérdés
Nálunk nagyon nagy hagyomány húsvét hétfőn a kirándulás. Hova mehetnénk ahol gyermekünk is jól érzi magát?
2013. márc. 4. 12:25
 1/8 princessluna33 ***** válasza:
20 hónapossal hát falusi nagyszülőkhöz
2013. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak két gond van: 1, mi minden nap falun vagyunk, ugyanis itt élünk. 2, nincsenek nagyszülei.
2013. márc. 4. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kiránduljatok!
2013. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi tavaly is az állatkertben voltunk, szerintem idén is megyünk. Ha rossz az idő, akkor Tropicarium vagy játszóház.
2013. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Merre laktok? S milyen messzire mennétek el?
2013. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én a szalajka-völgyre gondoltam, mert ott sok a látnivaló, fátyolvízesés, pisztrángos, istálllos-kő, szikla forrás stb.

De nem tudom élvezheti-e majd. Na és ha rossz idő van, akkor nem tudom hova megyünk.

2013. márc. 4. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg,ha erre felé laktok Gyöngyösön az Állatkert,ahol a kis oroszlánokat még áprilisig meg lehet simogatni.

Mi is ma voltunk,a 19 hónapos lányom nagyon élvezte,van játszótér,állatsimogató is.

2013. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szalajka völgy nagyon jó választás. Mi voltunk ott kb. ekkora gyerekekkel. A kisvonatot nagyon élvezték, szerintem mindenképpen azzal menjetek legalább felfelé. Anélkül amúgy is elég hosszú az út. Nekünk lefelé is fel kellett rá szállni félúton, mert nem bírtak végig jönni gyalog. (nem volt nálunk babakocsi, lehet hogy egy kicsit már nagyobbak voltak, de nem sokkal) Nem is fér bele egy napba annyi program, mint amit leírtál.
2013. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!