Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3napos magas láza van a 10...

Dandog87 kérdése:

3napos magas láza van a 10 hónapos csajszimnak nem tudom mi lehet ez a hirtelen jöt láz, amugy minden rendben vele étvágya minden jó, hangulata is jó. Olvasgatam lehetnek kiutése-i is tapasztalt már ilyet a babájukon vagy gyerekeknél?

Figyelt kérdés
3 napos láz mi lehet ez meddig tart
2013. márc. 30. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Magas lázzal miért nem viszed orvoshoz?
2013. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi pontosan az a magas láz?


Én a helyedben orvoshoz vinném, 10 hónapos, még nagyon kicsi, ráadásul ünnep jön...

2013. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Jön a foga. De azért orvos lássa.
2013. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 3-4 napig tartott a láz, a gyógyszer levitta majd ismét felmet. A 4. napon megjelentek a kiütések a testén, főleg a hasán. Az orvos azt mondta, hogy amint megjelennek a pöttyök már nem fertőző és, hogy nem fog belázasodni, ez így is volt. És, hogy kismama közelébe ne legyen a gyerek pár napig. 1-2 nap alatt a pöttyök is elmúltak. Nem kell kezelni semmivel a pöttyöket.
2013. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*levitte
2013. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 napig magas láz, a negyedik napon lement és teli lett pöttyel. 2 nap alatt elmúlt az is. Van ilyen. De nem biztos hogy nálatok ez van. Én már a második magas lázas napon elvittem orvoshoz.
2013. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mert ugy voltam vele nem azert hogy nem akartam vinni mert nem hanyagsagbol hanem a kis fogara fogtam hogy boztos azert volt a láz neki de amugy volt itthon gyogyink is.és olvasgatm zt a 3 napos lázat es szerintem ez lehet neki is a gond.mi ma vagyunk a 4.napban.meg nem nagyon viném ide az orvoshoz mert ez egy sinter el kezelte mar több gyereket is.akkor azt mondjatok elmulik,és nem biztos hogy ki jönnek a pötyök?
2013. márc. 30. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3 napos láz betegségnél vannak pöttyök, ha nem jön ki, akkor más baja van. De nem 100%.
2013. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okés köszönöm szépen
2013. márc. 30. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak most volt másodjára a 3 napos láz! Most egy éves. nem volt 3 napig lázas éppen, de neki is felszaladt 39 fölé. Csillapitottuk neki. Vittem orvoshoz is ő szerinte nem 3 napos láz de a negyedik napon tele lett a nyaka a felkarja és melkasa apró pici piros pöttyökkel. Szerintem meg tuti ez volt a baja. Mert más nem volt, se orrfolyás se köhögés semmi.
2013. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!