Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2és fél hònapos babának...

2és fél hònapos babának elég 4 òránként ennie?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég. Majd sír ha éhes, ne hogy felébresszed.
2013. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Anyatejes vagy tápszeres? Kap cumit?

Az én babám anyatejesként másfél-két óránként is evett ennyi idősen. Éjszaka is kelt többször enni. Nem vártam meg, míg sír az éhségtől.

2013. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem bírta 4 órán keresztül evés nélkül ebben a korban.

Anyatejes.

2013. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Brigu válasza:
Persze hogy elég ,majd jelzi ha éhes,de később meg fog változni ,nekem is mindig változik.Most 4 hós és megint 3 óránként eszik.De volt 4 óránként evett,de többet meg nem kért.
2013. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kizàròlag anyatejes. Még egy korty vizet dem adtam neki soha. Noncs cumi csak nagyon ritkàn. Eddig 3 òrànként evett de pàr napja 10 perc utàn abbahagyja és bàrmit csinàlok nem kéri. Tejci van bőven az lehet a gond. Esetleg hogy elkezdte szopizni az ujjàt!
2013. márc. 30. 21:13
 6/14 Brigu válasza:
100%
nekem tápszeres 1 hós kora óta ,és már születése óta kap vizet ,meg teát,és mindig megválogatja mint a felnőttek hogy éhes vagy szomjas,van hogy addig nem eszik míg nem iszik előtte.
2013. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyszer pròbàltam neki vizet adni de fél óràig üvöltött a cumisüvegtől. Azòta nem kisérleteztem.
2013. márc. 30. 21:51
 8/14 anonim ***** válasza:
A súlyától is függ. Ha jó nagy baba, lehet, hogy már tovább bírja két etetés között. Meg vannak növekedési ugrások, amikor többet eszik, aztán egy ideig nem olyan sokat, aztán megint több a táplálékigénye stb. De más oka is lehet.
2013. márc. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi babánk is kb ilyenkor állt át 4 óránkéntra, 3 hós volt kb. Azóta is így eszik, 8 hónapos és elég nagy súlyú baba:) Elég neki 4 óránként ennie, ha ez az igénye. Ne erőltess többet.
2013. márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Cumisüveggel vigyázz, cumizavaros lehet. Ha anyatejes, akkor szerintem ne adj neki mást, mert csökkenhet a tejed. Ha szépen gyarapszik, van elég kakis/pisis pelusa és jó a közérzete, akkor minden ok.
2013. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!