Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még tejem? Mennyi idő...

Lehet még tejem? Mennyi idő alatt termelődik tej ciciben ha most nincsen benne?

Figyelt kérdés
Sajnos családi viták miatt, de lehet egyéb okból, ma estére nem tudtam semmit se kifejni egyik cicimből se. Puhák nagyon.Néhány csepp jött belőle. Nem tudom, hogy ilyen előfordulhat-e, van-e még esély arra,hogy legyen tejem. Nagyon szeretnék szoptatni..szomorú lettem picit.Sört,teát,almlevet,mindent bevetek és lefekszem aludni.6 hetes a babám. Lehet átmeneti kiürülés is?

2013. márc. 30. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én fejtem, akkor azt hittem minden kijött az utolsó cseppig, akkor rátettem a babát és csodák módjára még kortyolgatott belőle:) Volt nálam is átmeneti "hiány" mikor beteg voltam, ajánlották hogy sűrűn mellre tegyem, akár felváltva is, ez beindítja a termelődést. 2 nap múlva meglátod reggelre már sok lesz. Kitartás!
2013. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy volt tejed, csak nem tudtad kifejni.

Ne kapkodj, nyugodj meg.

Szoptass, és pihenj, és ne idegeskedj, ne rohanj tápszerért. És ne adj cumisüveget. Szoptass ezerrel, és helyreáll a rend.

Engem műtöttek, amikor a picim két hónapos volt, és szinte a nulláról visszahoztam a tejet, 18 hós koráig szoptattam.

Mi a titka?

Ne adj tápszert, ne adj cumisüveget, ne adj pótlást. bízz magatokban, szoptass sűrűn, ha kell óránként.

2013. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igazatok volt, 60-at kiszopott,mert bealudt,de szerintem még volt is benne.
2013. márc. 30. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A tej legjava szopi közben termelődik, sőt van olyan h
2013. márc. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
folytatom: van olyan hogy nem tudsz fejni (pl. én), de van tej. A sikeres szoptatás kulcsa a gyakori mellretétel és a nyugi.
2013. márc. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!