Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olvastam, hogy a baba 6-8...

Olvastam, hogy a baba 6-8 hetes korára beáll a tejmennyiség a ciciben és nem kell fejni, Mindig annyi termelődik, amennyire szüksége van a babának. Ez tényleg így lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam így van! A lényeg az igény szerinti szopi, akkor sose lesz baj a tej mennyiségével.
2009. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem így volt. Neken nagyon sok tejem volt,pedig nem fejtem, és nekem kellett kb. 3 hónap mire beállt a kereslet-kínálat.
2009. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat ez mindenkinel mas, nekem pl meg sokkal tovabb tartott ennel, sot, meg most is meg kell kuzdenem a tejemert, pedig mar a babam 4 honapos.
2009. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Nekem teljesen össze-vissza volt a tej. Néha fejnem kellett még 6 hónapos babával is, néha meg nem volt elég. De nekem pont szüléskor ment be apu a kórházban, és végig aggódtam, hogy mi lesz vele. Sajnos 6 hónapos volt a babám, amikor meghalt. Na, azóta egyenletes a tejtermelés. Szóval, idegi alapon is működik az tuti.
2009. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz.De bövebb információt találsz a La Leche Liga internetes oldalon.
2009. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!