Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úton van az 5. babánk, viszont...

Úton van az 5. babánk, viszont nem tudjuk eldönteni, hogy hogyan nevezzük el. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy április 19.-re vagyunk kiírva, és annyi szép név van, hogy már nem tudunk dönteni.

Egyébként kislány lesz, és ezek közül kéne kiválasztani a megfelelőt, ami a Haraszti vezetéknévhez is jól passzol.

Fruzsina, Míra, Villő, Lotti, Zita, Panni, Patrícia, Lilien.



2013. márc. 31. 17:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
Én a Zitára szavazok,de a többi is szép,mert az illik legjobban a vezetéknévhez.Egyébként nekem mind tetszik,kivéve a Patríciát!
2013. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%

Én Fruzsina vagyok és nagyon szeretem, hogy nem annyira gyakori :) Legalábbis nekem sosem volt hasonló nevű osztálytársam, most felnőttként is csak egy Fruzsinát ismerek :)

Szóval szerintem ez legyen :)

2013. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Édesanyám ajánlása is favorit a számunkra: Petra, nagyon tetszik ez is. Lehet, hogy két neve lesz, mert már mindenki mást mond, legújabb felállás Haraszti Petra Janka.
2013. márc. 31. 22:08
 24/32 A kérdező kommentje:
Fruzsina a feleségem nagymamája volt, és ezért is szerettük volna adni a babának, hát nagyban megy a gondolkodás itthon. Fiaim is azt nézegették a neten, hogy hátha valami nagyon szé névre bukkannak, az a baj, annyi szép név van, hogy az ember már nem is tud választani.
2013. márc. 31. 22:11
 25/32 anonim ***** válasza:
48%

A Haraszti Petra jól hangzik, a Janka nem kell mögé. Petra egy határozott név, nem csúfolás tárgya, viszont felnőttként is büszkén viselheti, akár milyen szakmában. Orvos, ügyvéd, de akár boltosként is. :) Képzelj el egy büntetőjogászt, akit Napsugárnak, vagy Angyalkának hívnak. Vagy fiúban pl Manónak. Ezek a szülők se a gyerek érdekeit nézik. Nekem volt egy ismerősöm Manó, első dolga az volt 18 évesen, hogy megváltoztatta a nevét! :D

Én sem tudtam mi legyen a fiam neve. Mindig pocaknak hívtam. Mikor bekerültem szülni, akkor döntöttem el végleg, a szülőszobában. Nekem is sok volt a tarsolyomban. Nem bántam meg, azóta is imádom. Bárhova megyünk, ahol kérdezik a nevét, mindenhol dicsérik, hogy milyen szép, nagyon jól hangzik. Ha nem haragszol meg, most nem írom ide ki a nevét. Jó egészséget!

2013. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ahogy gondolod! :)

2013. ápr. 1. 10:23
 27/32 anonim ***** válasza:
55%

Míra, Villő, Lotti, Zita tetszik,

a többi nem.


Panni nekem beceneves, ezért azt biztosan nem adnám, és pont emiatt a Lottit sem, bár ahogy írtam, az tetszik.

A vezetéknévhez talán a Zita leginkább.


Amiket később írtál, azok közül a Hanga tetszik még, bár egy kicsit tényleg összecseng a Helgával, de csak a kezdő H miatt.

2013. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
55%

Előző voltam, a Kinga és a Petra is jók szerintem.

Azt adjátok, ami a tesóknak a legjobban tetszik.

Vagy tényleg várjátok meg, hogy megszülessen, ránéztek, és ami akkor beugrik elsőre, az lesz az igazi név :-)


Gratulálok nektek! Szép nagy család! (Mi megálltunk 3-nál...)

2013. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Hát 3 gyerkőc is elég (VALAKINEK).. először úgy volt nekünk is, hogy jó...3 gyerkőc elég, de mivel mindhárom fiú volt, ezért a feleségem rávett egy 4. babára, aztán utána meg mindketten akartunk mégegyet, hát..ha a feleségemen múlna, akár 6-7 gyerkünk is lenne, szereti a nagy családot, ők 7-en voltak testvérek, testvéreinek is van 3-4 gyerekük, egyik bátyjának 5, mint nekünk. :) Én meg egyke voltam..
2013. ápr. 1. 21:19
 30/32 anonim ***** válasza:
64%
25-vagyok. Melyik gyökér pontozott le? Egy ilyen kérdésnél lepontozósdit játszunk? Pff.
2013. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!