Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úton van az 5. babánk, viszont...

Úton van az 5. babánk, viszont nem tudjuk eldönteni, hogy hogyan nevezzük el. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy április 19.-re vagyunk kiírva, és annyi szép név van, hogy már nem tudunk dönteni.

Egyébként kislány lesz, és ezek közül kéne kiválasztani a megfelelőt, ami a Haraszti vezetéknévhez is jól passzol.

Fruzsina, Míra, Villő, Lotti, Zita, Panni, Patrícia, Lilien.



2013. márc. 31. 17:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális e a kérdés még, de válaszolok.


Az én nevem Fruzsina, és nagyon szeretem hozzáteszem, kisiskolás koromba nem tudtak piszkálni gúnynevekkel úgy mint a többieket.:)


Úgyhogy szerintem ez jó választás lenne:) Viszont ha nekem egyszer kislányom lesz, Amritának fogják hívni :) Szerintem menne a ti vezetéknevetekhez is, ritka is és szép is (legalább is szerintem)


Haraszti Amrita hogy tetszik?:) Becézni lehet Ami-nak, Amri-nak, Ritusnak :)

2013. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Mi újság Veletek? Mi lett végül a baba neve? :-)
2013. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!