Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyen választottál nevet a...

Könnyen választottál nevet a gyereke (i) dnek?

Figyelt kérdés

Én tudtam ha fiam lesz a Kornél nevet kapja,így is lett.

1 év múlva ikreket vártam a kislány nevet a férjem választotta ki,a kisfiú nevet pedig együtt,így lett Babett és Gerzson


2013. márc. 31. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én igen. Már gimis koromban elgondolkodtam, ha nekem fiam születik, akkor Dániel lesz a neve. Aztán megszületett Dániel :) Sajnos egyedülálló vagyok, így nem kellett a párommal megvitatni.
2013. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnél könnyen jött. Nem is néztünk utóneveket, ami eszünkbe jutott megbeszéltük, maradt a Dániel, mert az mindkettőnknek tetszett.


Na a második már érdekesebb volt.

14 hetesen tudtuk meg, hogy ismét fiunk lesz. Megint nem lesz szükség a rengeteg gyönyörű lánynévre.

Kb 1 hét alatt döntöttük el, hogy Koppány legyen a neve, már régóta tetszett mindkettőnknek. A 35. héten viszont egyik napról a másikra bejelentettem, hogy mégsem jó, legyen más a neve. Ismét átnéztük az összes nevet párszor, és a Sománál maradtunk. Végül ezt a nevet kapta, de sokáig volt KoSoma. :)


Még csak 9 hetes vagyok a harmadikkal, de már megvan a neve nagyjából. Ha fiú lesz, valószínűleg Áron, ha lány, akkor pedig Emma vagy Véda.

2013. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!