Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hívják a gyermekeidet?...

Hogy hívják a gyermekeidet? Vagy hogy fogják hívni? Könnyen választottál nevet Neki (k)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 12:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Még nincsen gyerekem, de ha lány lesz, akkor Rékának fogják hívni. A fiúnevekben nem vagyok olyan biztos, most a Marci tetszik a legjobban :)
2011. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég tudtam hogy ha lányom lesz Reginának fogják hívni és már 20 hónapos!Következő remélem fiú lesz és Tamás lesz a neve!Nálunk apuci nevét viszi tovább de amúgy is tetszik ez a név!
2011. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
nekem még nincs, de ha lány lesz Zselyke vagy Zoé, nekem csak ezek tetszenek, fiúban nekem nem nagyon tetszik egyik sem.
2011. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Csak 30 felett akartam gyereket, de mar 20 evesen tudtam, Rozinak fogjak majd hivni. Igy is lett. Meg szerencse, hogy lany lett:-)
2011. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kisfiunk Donát,nemvolt nehéz a névválasztás.Lánynevek közül az Olívia tetszik,de erre még a páromnak is rákellene bólintania ha lenne lányunk.
2011. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam Ármin, most kislányt várunk, az ő nevét sokkal nehezebb kiválasztani. Virág, Amira, Violetta, ezek közül valamelyik.
2011. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
3 évesem Emese. Most öt hetes terhes vagyok, és nagyon remélem, hogy Ő Edina lesz. :)
2011. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy kisfiam van,Benjámin. lánynévböl nekem tetszett a Laura,Dorina,Flóra.
2011. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyfiam 5 éves ő Mátyás, nem volt könnyű mert ritka de magyaros előnevünk van amihez nem sok fiúnév illik. Nekünk nem jönnek be a túl modern és idegen hangzású nevek, és sok névvel voltunk úgy hogy valami nem túl kedves ismerős jutott róla eszünkbe. A második a napokban születik ő Márton lesz Marcinak fogjuk becézni. Ha lányom lenne Réka lenne de ez már nem valószínű hogy össze fog jönni.
2011. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kisfiam Dominik. De majdnem Máté lett. És a Bálint is tetszik. Ha lányom lenne nem is tudom hogy hívnák, nem sok név tetszik. Mondjuk a Dorka tetszett volna, de a vezetéknevünkkel már túl erős lenne, és van is a családban Dorka. Tetszett volna még talán a Jázmin is.
2011. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!