Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen módszerrel nyugtatjátok...

Milyen módszerrel nyugtatjátok meg babátokat ha sír?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a praktikák,hátha alkalmazhatnék belőle párat.

:)


2009. szept. 20. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én babám hálistennek nagyon jó baba (hasfáfós sem volt) és csak akkor sír ha éhes vagy álmos. Ha cicire rakom mindig megnyugszik. Vagy eszik, vagy cicizik párat és elalszik rajta.
2009. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs, hasfáfós = hasfájós
2009. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az én betegségem miatt mi nem szopizunk,tápszeresek vagyunk,így nincs cici:(

Egyébként 6 hetes a picurkám.

2009. szept. 20. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Én felveszem a vállamra és nekiindulok sétálni a lakásban, közben ss ss hangokat hallatok.

Ha a hasa fájt akkor alkarra fektetve sétáltunk.

Ha csak unatkozott, akkor találtunk ki új játékot.

Ha az álmosságtól sírt, elringattam. (tudom nem ez a legjobb megoldás)


Szóval tudni kéne miért sír?!

2009. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is tudni kell hogy mért sír: éhes, szomjas, álmos, pisi, kakis.. Nem írtad hány hónaposak vagytok, mert lehet a foga is. Nálam a legjobban az vált be ha felveszem, vállra fektetem, sétálok vele fel-alá, esetleg kimegyünk a levegőre. Van hogy csak beszélek hozzá, vagy énekelek.. mikor hogy.

Ha fogzik akkor dentinox gél az ínyére, ugyanígy sétálok vele. Ha nagyon ordít, akkor nurofen fájd.csill.

2009. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
6 hetesek vagyunk.Azt tudom,hogy meg kell találni miért sír.Persze én is másképpen bánok vele ha a hasija fáj vagy éhes vagy álmos vagy csak nyűgös.Csak arra lettem volna kíváncsi ki mit szokott csinálni,hátha lesz olyan amit még nem próbáltunk és tetszik neki.
2009. szept. 20. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik lányom imádta ilyen pici korában ha betekertem valamibe-vékony takaró,törölköző-pillanatok elaludt tőle.:)
2009. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ilyenekre gondoltam!!!

:))))

2009. szept. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!