Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának már 6...

Akinek a babájának már 6 hónaposan kint volt 1vagy több foga mikor bújt ki?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei voltak előtte?es a tünetek mikor kezdődtek?

2013. ápr. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kb kint volt egy. holnap lesz 8, már 5 van kint. nyűgösebb volt, mikor kijött, felsírt éjjel 1-2x.

kisfiamnak 2 van, neki később jött ki, ő is holnap lesz 8 hós:)

2013. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kerria ***** válasza:

az első 2 fogacska (alsó metszők) szinte egyszerre jött, 4,5 hónaposan törte át az ínyt és kb 2-3 hét alatt érte el a mostani állapotot.


Most 16 hónapos és alul-felül 8-8 foga van már kint.


Tünetek: kb 2 hónapos kora óta szó szerint ömlött a nyála és mindent rágott.... :D

Fájdalmat egyedül a rágófogaknál észleltünk, ekkor dentinox géllel kentük be neki. Nincs nyaklánca, én félek, hogy megfojtja magát, vagy lenyeli.

2013. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első kisfiamnak észrevétlenül jött ki az első foga 4,5 hónaposan. Nem volt nyűgösebb, nem tűnt fel, hogy jobban nyáladzana, vagy rágja, éjjel is ugyanúgy aludt. Csak egyik délután nagyon keservesen sírt, másnap a doki kocogtatta meg a fogát, valószínűleg akkor törte át az ínyét. 2 héten belül kibújt a második, majd szépen sorban jöttek, kb. 2 hetente egy új fog. 6 hónapos kora körül kezdődött, hogy éjszakánként egyre többet kelt miatta, nappal alig volt baj. A kisebbik fiamnak már 2 hónaposan elkezdett ömleni a nyála, elkezdett rágni, azt hittem neki is hamar jön. Folyamatosan figyeltem, vártam, nyakláncot is kapott, de úgy 4 hónaposan kezdett duzzadni az ínye, már egy hónapja nyűgibb, amit a fogának tudtunk be. Tegnap nagyon sírt, visított és éppen mára törte át az ínyét, bár egy hete töltötte be a 6. hónapját. :)
2013. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak két foga van,most lesz 6hós.Semmi jele nem volt,amikor már kibújt az első,akkor volt két napot hisztis,gondolom a másik fájt neki.Folyt a nyála,de az régen is már.Nem volt se duzzadt,se piros az inye.A második fognál pirosodott be,de nem hisztizett,csak mikor áttört neki,akkor fél percet.5hósan bújt ki az első neki,5hós 1 hetesen.A második meg rá 10-12napra,ugyanis az elsőt nem láttam mikor jön ki,csak hisztis volt és megnéztem,aztán kinn volt.A másodikat naponta többször tapogattam,igy azt napra pontosan tudom neki.
2013. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!