Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Milyen pelus...

Fiús anyukák! Milyen pelus vált be nálatok? (midi méret? ) Mennyibe kerül? Elönyök hátrányok

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a Libero vált be (előtte Pamperst próbáltunk, de abból kifolyt minden). Az árára nem annyira emlékszem, talán ötezer körül volt egy nagy csomag (80-100 db körül), így ez a hátránya, hogy drága.
2013. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Libero vált be és szintén a Pampersből kifolyt minden. A kisfiam nem is az a husis baba így neki az a jó ami a hasánál és így a combjánál pont passzol,ez pedig a Libero. A fiam most lesz 6 hónapos a Libero baby soft -ot vesszük a Sparba a 64db-os 3700ft. Nekünk ebből elég egy hónapban 2 csomaggal elég. Max a harmadik csomagból veszünk ki 6-7 db-ot.
2013. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekunk a narancssarga pampers valt be.
2013. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pampers active baby,nekünk a liberoból folyt ki :( 5e ft egy 82 db-os csomag
2013. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekünk a narancssárga Pampers vált be. 2800ft a 50db-os. A Liberótol kipattogott a kisfiam.
2013. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Rossmanos Babydream a favorit...Jó árban van,ès mèg semmi nem folyt ki belőle:-)
2013. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk a midiben a pine pelus volt a legjobb. Baleset sem volt és nem is drága. Ráadásul házhoz hozzák...
2013. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Midi méretben az én tapasztalataim szerint a Rossmannos Babydream volt a legjobb az összes közül (ezeket próbáltam: Libero, Huggies, Pampersek, pelenkapontos pelenka és Bella Háppy) Az éjszakát is kibírta. A BellaHáppy is nagyon jól bírja, csak én reggelre büdösnek éreztem, a többit pedig nem, de ha ez nem zavar, akkor ez is nagyon jó és ez sokszor akciós.


Mostmár maxit hord a fiam és ebből a méretből a sok mászás miatt a Pampers Active Babyt szeretjük a legjobban, mert rugalmas, kicsi és jobban tud mozogni benne, mégis sok pisit megtart. Éjszakára meg BellaHáppy vagy a Tesco-s olcsóbbik pelenka is jól bírja.

2013. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek alapjàn érdemes többet is kipròbàlni.Babafüggő
2013. ápr. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!