Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tortenik az ejszaka...

Hogy tortenik az ejszaka atalvasa-fokozatosan vagy egyik naprol a masikra, vagy ra lehet vezetni valamilyen modszerrel esetleg az esti furdes elhuzodasaval?

Figyelt kérdés
Mar nagyon aludnek egy jot...
2009. szept. 20. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a gyerek? Én pont MOST éjjel aludtam egy jót este 9-től reggel fél 8-ig (egyszeri, reggel fél 6-os) ébredéssel. :)))


Pont ma 9,5 hónapos, eddig 5 óránál még sosem aludtam többet egyhuzamban (de azt is ritkán).

2009. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez is relatív. Szerintem még egy darabig lesz nekünk is olyan, hogy valami felébreszti. 16 hónapos. Többnyire átalussza az éjszakákat, de időnként felébred inni vagy rosszat álmodott és az ébreszti. Egyébként kb. 13 hónapos koráig szinte nem aludt át éjszakát, utána kezdte egyik napról a másikra. Most jó esetben úgy néz ki, hogy 5-6 átaludt éjszakát követ 2-3 nem átaludt. De ezek is szerintem gyerekenként változók.
2009. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én babám 17 hónapos, még mindig átlag kétszer szopik éjjelente, két-háromszor volt olyan hogy egymás után két éjjel csak egyszer ébredt, na ilyenkor mindig azt hittem, hogy haladunk, következő éjjel meg háromszor riasztott, ha apa megy át, ordít-visít, ha csak vizet kap ordít-visít, én is tanácstalan vagyok
2009. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem értem a válaszom hasznosságát, elmagyarázná a lepontozó miért tette.... Kérem szépen,szeretnék tanulni belőle.... Nálunk így történt, ez miért baj????
2009. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyolc hetes a kislanyom,egyebkent koszi a valaszokat,valoszinu hogy tul koran szeretnem ezt elerni...Es nem pontoztam le senkit mert a valaszok hasznosak voltam szamomra
2009. szept. 20. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám már 3 hónaposan átaludta az éjszakát.Szerintem ha éjjel megébred csak csendben az etetést és büfizést kell megtenni halvány fény mellett talán ez segített nálunk is.
2009. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!