Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek erősítsetek meg benne,...

Kérlek erősítsetek meg benne, hogy normális, hogy a doktornő ma nem jött el hozzánk?

Figyelt kérdés

Belázasodott a fiam és felhívtam, megmondtam mennyi volt a láza, aztán mondta mit adjak neki.Ha 2 nap múlva nem múlik el, akkor eljön hozzánk.Még annyit kérdezett, hogy köhög-e, volt-e hasmenése, folyik-e az orra, de nincs semmi más, csak a láz.Reggel 6kor kapott kúpot, azóta már virgoncabb, de még nem az igazi és nem érzem melegnek.Most még nem mértem meg a lázát, mert alszik.

Az egyik nagymama szerint felelőtlen a doktornő.Szerintetek?


2013. ápr. 2. 14:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egész éjjel nyűgös volt, azt hittem fogzás, de reggel mikor megmértem 39,1 volt a láza.Ebből még nem vontam ki a 0,5.Kapott Germicid-C kúpot, 1 óra múlva már lement a láza.Most délben kapott Nurofen szirupot.Az orra még nem folyik, de olyan, mintha várható lenne, nem tudom jobban leírni.Levegőt kap rendesen.Kicsit nyűgös, de már mászkál, játszik a kiságyban .Első babám, eddig még sosem volt lázas, fogzáskor sem, sem amikor megkapta az oltásokat.Arra tippelek megint fogzás lehet a háttérben, de eddig nem járt lázzal.9 hónapos.Azt mondta a doktornő felváltva adjam neki a gyógyszereket.A doktornő azért nem jött, mert éppen rendelt és mivel a lázzal nem járt együtt semmi más tünet.Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 2. 15:18
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Ha a gyerek beteg, akkor el kell vinni orvoshoz.

Amikor járvány van, akkor szerinted a rendelési időn kívül az összes szabadidejében házakhoz mászkál?

2013. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, a mi gyerekorvosunk házakhoz mászkál, amiért megfizetem.Délután vagy estefelé tud jönni.Ahol lakom nem ő a gyermekorvos, ezért csak, ha végzett a rendeléssel tud jönni.
2013. ápr. 2. 17:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö

Miért nem te mész el a rendelésre,én soha nem hivtam dkit házhoz hanem elvitem a betegrendelésre ha beteg a gyerekem,lázas adok neki kérdezés nélkül lázcsilapitott,és elviszem az orvoshoz.

2013. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mivel a gyermekorvosunk nem rendel nálunk.Párom dolgozott, esélyem sem lett volna eljutni a rendelésre.Lázcsillapítót mindjárt adtam a gyermekemnek.Aztán amikor felhívtam,javasolt más gyógyszert is a doktornő.

Egyébként fogzás állhat a háttérben, mert nagyon nyáladzik,láza nincs azóta, csak nyűgösebb.Még egyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2013. ápr. 3. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!