Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra fog rendesentkibújni?

Mikorra fog rendesentkibújni?

Figyelt kérdés
Kisfiam ínyét reggel vizsgáltam,nem volt semmi,estére pedig egy picike pötty megbökte az ujjam. Olyan,mintha csak a "csücske" bújt volna ki.
2013. ápr. 2. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi idős a babád? Mióta fogzik? Mi is hasonló cipőben járunk,de én még nem látok semmi fehéret az ínyén,de nagyon duzzadt és fáj neki,alig alszik éjjel. Ti hogy bírjátok? Ne haragudj,hogy nem tudok választ adni a kérdésedre. Remélem azért nem baj,hogy írtam.
2013. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Fél éves lesz 9-én. Hú,hát azt nem tudnám pontosan megmondani,kb másfél-2 hónapja,azóta nem alussza át az éjszakákat sem és többször sírva ébred. Vannak napok,amikor katasztrófális a helyzet és van,amikor nyugisabb (2-3x kel). Tegnapról mára sok volt a kelés,nem tudtam hova tenni. Az ínye kb. 3 hete nagyon duzzadt,dimbes-dombos. Most meg egy kis vitéz megbökött a kardjával,de nem értem,így bújik ki a fogacska? Mert ez tök pici. Fehér nem volt neki,legalábbis nem ott,ahol most kijött.
2013. ápr. 2. 21:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Bírom,igazából őt sajnálom nagyon,hogy nyűglődik. Én elvagyok,egy kis kávé reggel és majdnem gőzerővel vetem bele magam a napba :-) most bekentem neki dentinoxal,meg is nyugodott és elaludt. De olvastam ilyen homeós bogyokról,lehet holnap beszerzek és megpróbáljuk. Ti hogy vagytok?
2013. ápr. 2. 21:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk fél évesek. A hétvégén még láz is volt éjszaka. Kb másfél hete ennyire intenzív a fogzás,hogy nagyon sokszor megébred éjjel és csak a cici vagy ringatás nyugtatja meg. Én is bekentem az ínyét,de sajna az nem mindig elég.
2013. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,először csak a hegye látszik,aztán szépen lassan kitüremkedik az egész fog. Jó lenne már ott tartani. A homeós bogyókat én is ki fogom próbálni.
2013. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kitartás Nektek! Vissza sírjuk még egyszer ezeket az időket :-)
2013. ápr. 2. 21:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Bocsi,hogy bele lötyögök,de nekünk is ez a problémánk,már hónapok óta,és úgy látom ti előrébb vagytok.(Jó nektek)

Szóval.Ti mikortól vettétek észre ezeket a konkrét jeleket,és mennyi idő mig idáig elértetek?

Nálunk ez 4 hós korában kezdődött,de fog még egyse,és egyre nehezebb.Most először volt olyan,hogy éjjel felkelt és nyügölődött,eddig csak nappal volt nehéz.Mennyi idő mig ide eljutunk ahol ti vagytok?Úgy érzem én már nem bírom sokáig.

2013. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most 7 hós.
2013. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Boginál 3 hónapos korában kezdődtek a fogzás első jelei:nyálzás,ököl rágás,aztán lappangott a dolog,és most másfél hete kezdődött az igazi fogzás. Most fél éves,elöször nyűgösség,aztán hőemelkedés,hétvégén egy kis láz,rengetegszer felsír éjjel a fájdalomtól és csak nagy nehezen nyugszik meg. Hepe-hupás az ínye és nagyon piros ott,ahol fogacska lesz,de semmi fehéredést nem látok még.

Kedves kérdező! Én biztos vissza fogom sírni,mert imádom ezt a korszakot,imádom a kislányomat! :-)

2013. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Akkor nagyjából mi is itt tartunk.Nagyon sajnálom szegényt,és néha már úgy érzem nekem is fáj:(
2013. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!