Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a rugalmas kendőkről? Fő márkák a leírásban

Figyelt kérdés
pl a Bora magyar meitai készítõje rugalmas kendője.vagy a moby wrap,akár a Hoppediz vagy a Zsömbi.fõleg az elsõ háromra vagyok kíváncsi.
2013. ápr. 2. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem Liliputi volt,nagyon szerettem. Nagyon jó az anyaga,könnyű megkötni.
2013. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Zsömbi!

Az itt felsoroltakat, mindet próbáltam, és egyedül a zsömbi az, ami valóban elbír egy 12-15kg-os gyereket is. A többi 7kg után már nem jó - elbírja, persze, nem szakad el, de "lenyúlik", húz, vág, nem kényelmes. Már csak tapogatásra is érződik, hogy a zsömbi jobb, de használatban pedig nagyon.


hordozo.hu - itt tudsz kölcsönözni és próbálgatni. Én náluk próbáltam végig a kínálatot, azért próbáltam sokfélét, és végül azt vettem meg, ami a legjobban bevált. Mondjuk 2 évvel ezelőtt még olcsóbb volt a kölcsönzési díj, de most is csak 800/hét, de olyan sok, de régebben olcsóbb volt. De csak odamenni és felpróbálgatni természetesen ingyenes.

2013. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávra és mindenképp rugalmasat szeretnél, akkor zsömbi. Ezzel tudsz háton is hordozni, a többi rugalmas teherbírását és "stabilitását" tekintve sem megfelelő háti hordozáshoz.

Ha az első háromból kell választani, akkor moby.

2013. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A mobyt hol lehet újonnan megkapni?milyen színekben van?a hoppediz es a bora a szinei miatt tetszik fõleg. .. láttam egy helyen uv szürős mobyt. ez tényleg igaz?nem kamu?mert fõleg nyáron használnam mert most 1hetes a kicsi. a hoppediz meg jó vékony tudom.zsömbivel nagyon nem boldogultam,meg meleg volt.
2013. ápr. 3. 17:21
 5/14 A kérdező kommentje:
Hátul meg már mtben lesz rajtam. de van egy szövõtt kendőnk szóval ha háti kendőzésre fajna a fogam meg tehetem:-)
2013. ápr. 3. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha van szövötted, miért kell rugalmas:)? Főleg nyárra, a szövöttet elől és csípőn is egy rétegben tudod kötni:), a rugalmasokat csak és kizárólag több(3) rétegben szabad használni.
2013. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert amig nagyon picur nem merem szövöttbe tenni... Meg azzal apa is boldogul(t a naggyal is)
2013. ápr. 4. 11:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsnat, nem kötekedem ám:), csak kiváncsi vagyok ill. segíteni szeretnék.

Miért nem mered szövöttbe tenni? Milyen ellenérzésed van vele?

2013. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy úgy tudom egy ideig az a legjobb a kicsinek. de majd kipróbálom. kicsit kötött a csípõje,ez nem gond?mehet szövõtt kendőbe?
2013. ápr. 4. 20:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, mehet, sőt:)! MIvel a szövött kendővel egy rétegű kötést is tudsz kötni, a kenguru nevűt, egészen precízen, pontosan tudod "állítani" a terpeszét a kicsinek. És ez az egy réteg is 'U' alakban "fut", tehát csak rajtad múlik, hogy mekkora lesz a terpesze(ami kicsit kötött csípőnél azért lehet nagyon jó és fontos, mert egészen minimális is lehet a terpesze, tehát tudod úgy kötni, hogy nem okoz fájdalmat neki:) ).

És mivel a szövött kendő szövése stabil, nem nyúlik se hosszában sem keresztben, ellenben átlósan "enged", nagyon szépen felveszi a baba formáit, miközben utánmozgás nélkül stabilan tartja:).

Linkelek neked cikket, újszülöttek hordozásáról, nagyon szépen, tényszerűen, logikusan leírja, hogy miért nagyon jó a legkisebbeket is szövöttben hordozni és főleg, hogy hogyan:):

[link]

2013. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!