Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget vegyek?

Milyen cumisüveget vegyek?

Figyelt kérdés
Babám 6 hónapos,és nem fogadja el sem a cumit sem a cumisüveget.Eddig szilikonnal próbálkoztam,de csak rágcsállja,lehet,hogy a latex jobb lenne mert puhább?Muszály lenne neki tápszert adnom,mert mostanában óránként kéri a cicit éjszaka,és 10dkg-t hízott 2 hét alatt!Teljesen tanácstalan vagyok már..
2013. ápr. 3. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen cumisüveggel próbálkoztál? Én Aventot használtam, nekem rögtön elfogadták a gyerekeim, de a Tommy Tipee is nagyon jó, vagy a MaM.
2013. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

MAM termékek nagyon beváltak, jól takarytható, szelepes és nem büfizett sokat emiatt, meg önsterilizálós is.

Rágókából is a MAM jött be.

2013. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha keveset hízik, a hozzátáplálást is elkezdheted.
2013. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
MaM-ot próbáltuk...
2013. ápr. 3. 09:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Hozzátáplálást elkezdtem,de még csak gyümit vagy zöldséget kap egyszer 1 nap+ néha milumil sinemilt este de azt sem adhatom minden este,mert megfogja a székletét!
2013. ápr. 3. 09:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem fogadott el semmit,végső megoldásként vettem egy Tomme Tippee-t és láss csodát,ebből iszik :) próbáljátok ki!
2013. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a fogzás miatt is rágcsál,mert nekem is szivesebben rágcsálja a cumisüveget közben,mint a rágókát:)Nekünk MaM van.Nagyon bevált.De érdemes megpróbálni a Tommy Tipee-t is,lehet,hogy azt jobban elfogadja,a formája miatt.A hozzátáplálást még nem szeretnéd elkezdeni?Szerintem érdemes lenne.
2013. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és ezt a tomme tippee-t,lehet auchanban venni,v. csak bababoltban?
2013. ápr. 3. 10:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult ez! Hiába vettem más cumit abból sem evett. Azt mondta a védőnő, hogy a fogai miatt mert elkezdtek mocorogni. Pohárból próbáljad meg! Vagy az is lehet, hogy nem szív sok tejet, mert tényleg az ínye érzékeny, próbáljad meg bekenni Dologellel, (homeopátiás fogzásra van). Vagy még esetleg a MAM tanuló poharat is megpróbálhatod azt 6 hótól ajánlják, csak abból nagyon folyik, ha szívja.
2013. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is csak a tommee tippee-t tudom neked ajánlani,a legjobb cumisüveg
2013. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!