Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátok mit tud...

4 hónapos babátok mit tud már? Mennyit mozgolódik, forog, pörög?

Figyelt kérdés
4 hónapos Kislányom hasáról hátára fordul, de csak az egyik irányba, hátáról oldalasan tud tekeregni a játékokért, megfogja őket és határozottan nyúl értük. Szájába tesz mindent. Aggódok, hogy nem mozgolódik eleget, mert 7 hónapos unokatesó ilyenkor már minden irányba átfordult hasról hátra és fordítva is. Ő volt különlegesen ügyes, vagy az én Kis manóm van kicsit elmaradva?
2013. ápr. 3. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva, 6 honapos korig kell!! Nekem par nap mulva 4 honapos a kisfiam. Egyszer fordult hasrol hatra de egyebkent nem! O is nyul a jatekokert es egyebkent meg rohamosan fejlodik. En nem aggodok, majd 6 honapig fordul ide oda.
2013. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs lemaradva egyáltalán a kislányod.

Az én fia 4 hónaposan mindeket oldalara fordult, hason fekve szépen emelte a buksijat kitámasztotta a kezet, ha hason volt hamar kôrbeforgott a hasán.

4,5hónapos kora óta fordul hanyadt fekvésből hasa majd neha vissza.

Mindket iranyba tud hasra fordulni de leginkabb csak jobb oldalon fordul.


4 hónaoosa ha feküdt megfogtuk a kezétcszépen huzta fel magát ülesbe

Nyúlt a tárgyakert de sokszor ugymond meg kapálózott

2013. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!