Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem annyit mozgolódik a héten...

Nem annyit mozgolódik a héten mint szokott. Ti babátok is lustább?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, igen, Nekem is 2 napja csak nagyon keveset, és kicsiket mozog...:-( biztos a front.(remélem)


Viszont nem tudom, hogy Te hol jársz, Én 31 hetes vagyok, és most kezdett el csuklani...hát ez haláli jópofa..:-)))


Jó egészséget!

2010. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 23 hetes vagyok. A hét elején mintha csuklott volna, de nem merem biztosra mondani hogy csuklott! De egy félórán keresztül mintha ugrált volna az izmom:) Aranyos volt:)
2010. jún. 17. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

De jó Neked...:-) Biztos az lehetett, szuper!! :-)

Nekem az első mozgés is későn jött, 21+5 hetesen, már tiszta ideg voltam, hát úgy látszi a csuklás is későn jött, legalábbis hozzád képest...:-)


szió

2010. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én meg azon izgulok, miért ficánkol egész nap a babám...valami baja lehet? bárcsak néha pihenne

28 hetes

2010. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

22 hetes vagyok és nekem sem mozgott már 3-4 napja a Picurkám. Ma be is mentem UH-ra de szerencsére minden rendben van, csak tényleg kicsit lustább monstanában! :)

2010. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!