Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer elkészítésekor késsel...

Tápszer elkészítésekor késsel lehúzzátok a kanalat, vagy csak megrázzátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak megráztam.
2009. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, én is.
2009. szept. 20. 19:56
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs, még egy kérdés. Egészen pici babát is kell minden nap fürdetni?
2009. szept. 20. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
azt mondjak azert kell az elso 6 hetben furoszteni a babakat mert tisztulason mennek keresztul.hamlanak stb...ezert jo a furdetes es az olaj.en legalabbis igy tudom es igy csinaltam.most 2 honaposak vagyunk de meg minden este furdunk,mert a kicsi imadja.jo babazast!
2009. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megráztam, és kell fürdetni.
2009. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csinálom, hogy kívülről az ujjammal megtámasztom a zacskót, azon húzom ki a kanalat így lényegében mint a kés levágja a felesleget a kanálról.
2009. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megrázom és kész. Fürdetni kell. Mi 6 hósak vagyunk és talán ha 4este kimaradt. A fiam átalussza az éjszakát és jártunk úgy h nem fürdettük és egész este többször felébredt. Azóta "bármi" történik este fürdés és tudja utána egy nagy szundi van. :-D
2009. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a zacskó oldalát használom lehúzásra,így pont annyi megy bele,amennyi kell.
2009. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A zacskó belső falán húzom végig a kanalat és minden nap fürdünk, már csak a szokás miatt is.
2009. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig késsel csinálom, mert sokat kell bekevernem (három bébinek, és több adagot is bekeverek néha). Fürdetés: mivel hárman vannak, nem mindig úgy jön ki a lépés, hogy van idő, vagy kedvem fürdetni. Nem lesz semmi bajuk sem, ha kimarad egy nap! Azért persze a popsit és a nyakukat mindig átmosom, törlöm.
2009. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!