Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 9 hónapos babám...

Normális hogy 9 hónapos babám csak 1-szer alszik napközben?

Figyelt kérdés
délelőtt alszik 1-1,5 néha 2 órát és ennyi!ezt egy jó pár napja csinálja.nem korai hogy már csak 1szer alszik?az éjjelt végig alussza kivéve ha bántja a foga!
2013. ápr. 4. 10:47
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Normális igen
2013. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és estig bírja??,Nem nyűgös??próbáltad délután is altatni és nem alszik el??

Az én fiam kidőlt volna estére!!Ennyi idősen 2x ennyit aludt napközben,13 hósan állt át az 1x-i alvásra de persze nem egyformák a babák!

Ha nem nyügös akkor rendben van!

2013. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy nyűgös,de hiába altatjuk nem alszik el semmi pénzért sem!!!
2013. ápr. 4. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 9 hónapos a fiam, most állunk át, ahogy nézem. Tegnap délelőtt aludt 20 percet, délután fél 3-4-ig. Ennek ellenére 22.15kor aludt el, már azt hittem soha nem alszik el, addig kúszott mászott, röhögött, esze ágában nem volt aludni, aztán egyszer csak magától elaludt, 3/4 8ig szoktunk reggel aludni. Most aludt el, próbálom hogy egy hosszabbat aludjon, hátha este hamarabb kidől. Minden babának más az igénye és inkább éjjel aludjon. Szerintem fürdeni is előbb fogunk, nem 8kor, mert jön a nyár, így utána még csavaroghatunk a városban.
2013. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 8 hónaposan állt be napi egy alvásra. Akkor még ebéd előtt aludt, nem bírta addig, mert reggel korán kelt. Aztán 1 évesen már ebéd után aludt, akkor már többet kicsit, gondolom tele pocak miatt. :)

Most 2 éves, és nem alszik már nap közben.

2013. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2. kislányom 6 hónapos kora óta, csak egyszer alszik. A babád valószínűleg most áll át erre, ezért lehet nyűgös. Úgyhogy ne aggódj, normális dolog.
2013. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!