Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyórás alvás? Szerintetek...

Egyórás alvás? Szerintetek miért van, hogy egy éves fiam szinte percre pontosan 1 órát alszik napközben (2-szer)?

Figyelt kérdés
Elalvástól számított fél óra múlva felkel, felül az ágyában, néha sír is. Ilyenkor odamegyek, visszafektetem, betakarom, megsimizem, felhúzom a zenélős állatát. Ő visszaalszik, és egy félóra múlva kel.De akkor már nem lehet visszaaltatni. Vagy 3-4 hónapja ez megy. Mindamellett, látom, hogy fáradt, hamar elkezd törölközni, mégsem alszik többet.

2013. febr. 18. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogacska?


Valtozott valami 3-4 honapja?

Van napirendetek? Van alvos baratja?


Sok kerdes, tudom :)

2013. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A fogacska eddig nem zavarta, max. éjjelente voltak bulik, de napközben nem volt gond.

Napirendünk hónapok óta jó, nincsenek drasztikus változások.

Igazándiból, mindent végigzongoráztunk már, és normális magyarázatot nem találtunk. Este-hál istennek-nincsenek ilyen 1 órás ciklusok.

2013. febr. 18. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:

A suttogo mit ir erre?


Nalam az alvos haver mukodik, azt vigasztalja :)

Volt olyan nalunk is, hogy pontosan ebredt. De mar elmult.

2013. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagy ívben tesz az alvós haverra. Nem érdekli. Van egy zsiráf az ágyában, azzal néha játszik, de igazából, ha kivenném onnan, azt se venné észre.
2013. febr. 18. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányom ugyanezt csinálja úgy két hónapja, most 13 hónapos. Ha elalszik a kiságyban, max. fél óra múlva felébred nagy sírás közepette, és őt nem is lehet visszaaltatni. Ő mondjuk ezt este is csinálta egy darabig, és még ma is előfordul.

Nálunk sajnos csak az a módszer jött be a nappali alvásnál, hogy a nagyágyon alszik, én pedig fekszem mellette. Így akár 2 órát is képes aludni. Figyelem, hogy fél óránként kinyitja a szemét, és megnézi, hogy ott vagyok-e. Ha lát, vissza is csukja rögtön, és alszik tovább. Sajnos nálunk nappal nem lehet teljes sötétet csinálni néhány üvegtégla miatt, és szerintem emiatt néz szét néha, amíg éjszaka a tök sötétben fel sem tűnik neki az a néhány másodperc, amíg esetleg kinyitja a szemét.

2013. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásaitokat.

Utolsónak! A mellette alvást is próbáltam már, a helyzet változatlan. Alváshoz csinálok sötétet, így ez a verzió is kilőve :) Ez egy csodabogár, ez a fickó!

2013. febr. 19. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!